Slovenija
4879 ogledov

Mariborski župan kaznovan zaradi napačnega parkiranja

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:03 25.julij 2019.

    Sašek zakaj se ne preseliš na desni breg Drave,tam redarjev ne poznajo in lahko parkiraš kjer ti srce poželi .

  • Jambor 22:41 24.julij 2019.

    G. Arsenovič, ne vem zakaj si šel plačat kazen? Zakaj nisi ubral poti sodnega varstva? Tako bi občutil vso lepoto mestnega redarstva, postopkov, ki morajo po tvojem navodilu storilnost-pardon prihodke, povečati za 300%. Ni problem klic redarja na mesto prekrška, ...prikaži več, problem sta dvoličnost in predvsem hinavščina, do prebivalcev totega mesta, ki si tega niso zaslužili.

  • 123456 19:02 24.julij 2019.

    ERGO: Ko naslednjič jaz dobim kazen, pokličem redarja na konzultacije na sedež mojega podjetja, v svojo pisarno, v mojem delovnem času, da mi razloži in svetuje kaj in kako naj naslednjič storim, da do kazni ne bo prišlo in ali ...prikaži več mi lahko zbriše že napisano?! Ali bo kdo prišel? Ali samo k županom...pač Vsi enakopravni....ahm

    • Avatar Leon
      Leon 07:06 25.julij 2019.

      Kje ti živiš ? Tako počnejo lastniki lokalov ki si kupujejo pravico neoviranega parkiranja na pločniku pred lokalom.

  • Božidar Dinič 19:33 24.julij 2019.

    redar gotov si pje

    • Jambor 22:43 24.julij 2019.

      Redar ni nič kriv. Sedaj se lahko Pje počuti kot ogrožena vrsta.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.