Slovenija /slovenija/crna-kronika
38 ogledov

Marihuano zavaroval z alarmom in kamerami

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 12:19 05.oktober 2012.

    Bo nastopil v TV oddaji "Prava ideja" ?

  • d 12:51 05.oktober 2012.

    haha

  • mirko 13:05 05.oktober 2012.

    Ne pretiravajte z zaslužkom ! Eno je konopljo pridelat, povsem drugo je pa konopljo prodat. Sicer se mi pa ta zakonodaja v Sloveniji in tudi v drugih evropskih državah zdi milo rečeno hinavska. Vsa oprema za gojenje konoplje in ...prikaži več in konopljina semena se lahko legalno prodaja, ampak vzgoja konoplje je pa protizakonita. Gre za semena Indijske konoplje, da se razumemo. Kupiš jo lahko legalno v Mariboru, Ljubljani v Gradcu in še marsikje.

  • Nesrečni 15:51 05.oktober 2012.

    Admin obrni prvo sliko je na glavo postavljena.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 09:18 06.oktober 2012.

    joj kakšna škoda

  • Trsten 13:17 09.oktober 2012.

    Že en kup znanstvenikov je odkrilo da je konoplja zdravilna rastlina. Ker je farmacevtska industrija tako močna, da ne pusti v prosto prodajo zdravilnih zelišč , bo še toliko bolj navijala in lagala o škodljivosti konoplje.Nek bebasti nevoščljiv sosed ...prikaži več ga je prijavil. To se lahko zgodi le v Sloveniji.

  • Trsten 13:18 09.oktober 2012.

    Ker sem tole zapisal sem verjetno v nevarnosti pred organi pregona.

  • allstarr111 09:13 06.oktober 2012.

    Itak da legalizirat, samo nekaterim skupinam pa ne samo pri nas, ni do tega da bi bila zadeva legalizirana, nekaterim zaradi tega ker sami kujejo velike dobičke, drugim je cilj da je policija preobremenjena z malimi prekrški in sem in ...prikaži več tja kakšen tak laboratorij odkrijejo, pa še policajem samim je lažje, med tem pa nimajo časa za stvari ki so nekaterim pomembne. Italijanska mafia je to motodo osvojila že v 60-70 letih, namreč če se ukvarjajo z malim kriminalom in sami seboj, nimajo časa in volje do česa večjega :)

  • mr_izi 16:35 05.oktober 2012.

    Ma dejte no dejte! Državo veliko bolj boli da ni dobila velikega kosa pogače, kot pa to da trava škoduje in pribija. Držaji dol visi če se ga folk pribija, samo problem nastane ker država nima nič od tega!!Dejmo ...prikaži več v SLO travo legalizirat(da ne bo pomote, nikoli je še nisem probal in jo sigurno ne bom), pa bo država imela kontrolo(malo večjo) nad travo, davek bo pobrala, cene trave se bojo znižale in se ljudem ne bo treba matrat z gojenjem doma. Posledičo temu, pa bodo uživalci te žaube iz cele evrope k nam drli in jo tu legalno uživali, pri tem bo pa število turistov narastlo in gospodartvo bo tu dobilo(ob tem tudi država) svoj kos pogače.Še malo heca na račun uživalcev opojnih substanc(nič osebnega). Pravijo da se takšni ljudje delijo na Iglavce, listavce in sesalce.Prijeten vikend !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.