Slovenija
124 ogledov

Marko Crnkovič v osebni stečaj

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • decva1 08:07 08.oktober 2015.

    Sem si predstavljala, da bodo ti osebni stečaji namenjeni ljudem, ki so na minimalki in RES ne morejo preživeti. No, očitno so nas (me) spet nategnili.... grrrrr....

  • macola 23:48 07.oktober 2015.

    In pol taki modeli pametujejo v svojih kolumnah......Ni vedu, da je treba davke plačat, a ne.....bumbar!

  • Papaja Popi 08:59 08.oktober 2015.

    Tale osebni stečaj je pa pri lopovih postal zelo popularen.Tako kot prej zemljiški dolg.Lopovi vedno najdejo luknjo v zakonu.

  • Janez_53 09:40 08.oktober 2015.

    Madona, me razkuri, ko takšni tipi pametujejo in imajo veliko za povedati! Takrat, ko toliko klobasajo, bi raje poskrbeli za svoje dolgove!!!

  • allstarr111 13:26 08.oktober 2015.

    V bistvu bi tole lahko narod izkoristil v svojo korist, enkrat za spremembo. Če je dobro za bogatunče in priviligirance, ne more biti slabo niti za rajo :)vsi lepo v osebni stečaj, še prej pa nekam v tujino ...prikaži več naredit zemljiški dolg, potem pa v stečaj, in naj se jebejo, ko pride čas za oddajo dohodnine samo napišeš NI NI LOOOL

  • toni69 08:43 08.oktober 2015.

    Ne pišejo zakone tisti, ki so na minimalcu, ampak oni drugi ki so na maksimalcu in potem taki gredo v osebni stečaj, ker vedo kje so luknje v zakonu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.