Magazin /magazin/vip
83177 ogledov

MasterChef: Ogorčeni gledalci ne izbirajo besed

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:05 24.maj 2021.

    Že na začetku so me prikazali kot največjega zmaja,“ pravi Natalija. Zakaj KOT ?

  • Majazmaja 12:50 24.maj 2021.

    Natalija: ''Dandanes je zelo veliko hinavščine, zahrbtnosti, nihče te ne bo spodbujal.'' Se strinjam. Tako zahrbtnega in hinavskega tekmovalca kot je Natalija v kuharskih showih še ni bilo.

  • Avatar drecos
    drecos 20:56 24.maj 2021.

    butasto in sprevrzeno

  • Micheal_Brodie 14:09 24.maj 2021.

    Odkar sem začel delati naa spletu od doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • gustl 17:07 24.maj 2021.

    Ja Natalija res je, veliko je zahrbtnosti in hinavščine , ki se odraža ravno pri tebi. Tvoj hinavski nasmeh pove vse o tebi.

  • nadja23 14:14 24.maj 2021.

    Kdo smo, da bi lahko sodili? Šov je super in vsem, ki se trudijo s kuhanjem samo čestitke in vse dobro! Ni potrebe, da se negativno komentira, ker se vsi maximalno trudijo! Se že veselim naslednje oddaje.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:25 24.maj 2021.

    Natalia je ena bolj markantnih oseb, kar jih je MasterChef do sedaj imel, vendar žal v negativni smeri. Punca je imela motnje hranjenja, kar je bolezen psihe, očitno ji le ta dela še vedno težave. Na tak način kot ona ...prikaži veča pozornost išče, kaže da bi reden obiski pri psihologu ne bi škodovali. Če se je v oddaj 110% spremenila, kakšna je bila potem šele prej. I don' t wanna know!

  • nadja23 14:11 24.maj 2021.

    Kdo pa smo, da lahko sodimo? Kuhanje pa je super! Vsi samo tako naprej.

  • rd2dmk2 10:05 24.maj 2021.

    in vi to gledate ? pa saj ste slabši od nje. vzemte kuhalnico in pisker, pa skuhite vsaj ene špagete, nepa da bulte tisto trapast program. če nimate kej počete sem vam prejle dal predlog. gnusni ste vi , ki ...prikaži več pred tv-jem zavaljeni na kavč ob kokicah nekaj kokodajsate.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 13:20 24.maj 2021.

      rd2dmk2 ti pa ves vitek v surovim korenčkom v roki, v petek zvečer na dvorišču gumitvist skačeš? Daj nauči se enega normalnega nivoja komunikacije, sploh v javnosti.

    • Avatar drecos
      drecos 20:57 24.maj 2021.

      ti pa sploh nisi normalen z tistimi kislimi mozgani

    • Avatar drecos
      drecos 20:58 24.maj 2021.

      si ko kura v kokosnjaku kokodak kokodak

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.