Magazin /magazin/film-glasba-tv
24931 ogledov

MasterChef: Po obisku urgence tekmovalec izpadel, odziv gledalcev neverjeten

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • titty 18:08 20.april 2020.

    Bravo Miha! Simpatičen, deloven, pošten in kulturen, kar ne velja za vse (nikakor ne velja za Jernejo in Kajo iz Pliberka). Vso srečo vam želim.

  • Miha Robnik 14:20 20.april 2020.

    dragi Majazmaja... poleg tega da se na spletu pretvarjaš da si ženska, imaš še več drugih težav. Od kod toliko jeze, ne samo meni, tudi na vse ostale članke komentiraš kot stekli pes... Verjetno je težko bit tak popolnoa oseba ...prikaži več kot si ti (razen tega da si želiš bit ženska) žal mi je da si tako jezen ampak pomagat ti ne morm drugače kot da ti predlagam da kaj dobrega pojej in se sprosti malo...

    • Majazmaja 15:39 20.april 2020.

      Očitno Vam komentar, da niste uspeli prikazati, kar bi v oddaji takega formata morali (to ste priznali tudi sami), in da ne kuhate nič drugače kot 90 % populacije, ni všeč. Glede na blog, ki ga ustvarjate, sem oz. smo ...prikaži več pričakovali več. To ni kritika Vaše kuharije na blogu (ki je precej všečen), pač pa tega, kar ste uspeli prikazati v oddaji. Verjetno Vam ni všeč tudi to, da nisem izpostavila vaše izjemnosti, unikatnosti, popolnosti? Žal tega ni bilo opaziti, bilo pa je 'nekaj' samovšečnosti.

  • Majazmaja 10:37 20.april 2020.

    Dejstvo je, da ni pokazal popolnoma ničesar. Žal. Glede na blog, ki ga ima, so bila pričakovanja večja, izkazalo se pa je, da ne kuha nič drugače ali bolje kot 90 % običajnežev. Ampak če prepriča vsaj nekaj Slovenceljnov, da ...prikaži več končno začnejo kuhat kaj drugega kot makarone (pa še te razkuhajo!), je njegovo pojavljanje doseglo namen. O tisti mali blond hinavski kokoši pa ne bi izgubljala besed, prav tako ne o tisti slaščičarki s Primorske ali 46-letnem maminem sinkotu. Dno od osebnosti. Sramota.

  • Ender3 11:17 20.april 2020.

    Vso vodstvo PoPtv na urgenco....Psihiatrično

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.