Slovenija
22995 ogledov

Mateja Logar: Izjave dr. Pušenjaka so teorija zarote

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 12:36 07.december 2020.

    Naša stroka je v položaju samoobrambe, nič jim ne uspeva in temu, se čudijo. Politizacija stroke je nevarno početje in vsakodnavno smo priča, da nam strežejo eneiste podatke, ki koristijo zgolj njim, za teroriziranje državljanov.

    • Avatar Leon
      Leon 12:42 07.december 2020.

      Prebral sem dopis novinarke direktorju NIJZ Krercu ! Regionalobala.si

    • Ender3 13:37 07.december 2020.

      Hvala za info 👍✌👌

  • Avatar Leon
    Leon 12:39 07.december 2020.

    Kako infektologinja Logarjeva pozna ginekogijo ? Mislim,da je že v meni .

    • Janez_53 13:16 07.december 2020.

      No, Leon, do sedaj si bil še kar v redu. Upam, da ne boš nasedel nepreverjenim in narobe interpretiranim informacijam. Verjetno bo treba počakati na konkretne znanstvene dokaze o navedeni temi.

  • metkasi 14:10 07.december 2020.

    dr.Logarjeva tudi ne more demantirati ginekologa. Saj nam že pamet nese, da nekaj ni v redu s tem virusom. Cepivo,ki bo prišlo prvo na trg, bo premalo testirano. Meni vse diši po tem, da bi zmanjšali prirast ljudstva na svetu. ...prikaži več Še vedno ne vemo, kako je do virusa v resnici prišlo. Preberite to, da je Kitajska v tej pandemiji pridobila največ kapitala in zakaj nam je resnico o virusu spravila v eter tako pozno. Moral je umreti zdravnik, ki je opozoril na nov virus.

  • Avatar DagobahCitizen
    DagobahCitizen 17:42 07.december 2020.

    Teorija zarote, ali sodba na podlagi znanstvenih dokazov. Težko vprašanje za ga. https://www.rt.com/op-ed/507937-covid-pcr-test-fail/

  • Avatar right
    right 17:58 07.december 2020.

    prekleti izmeček od babe. ti boš solila nam pamet kaj je teorija zarote in kaj ni. mi sami dobro vem in zarota si ti z vsako svojo pojavnostjo znova in znova. želodec se mi obrne, ko zagledam vas fašiste pokvarjene kriminalne

  • metkasi 14:13 07.december 2020.

    Zakaj bi dr.Logarjeva kar naenkrat demantirala ginekologa? Tudi ona ni znanstvenica za zdravila. Kaj vam ni dovolj to, da vemo od kod virus, Kitajska je pridobila največ kapitala v tej pandemiji. Zakaj je v eter dala podatke z zamudo? Moral ...prikaži več je umreti zdravnik,ki je opozarjal na nov virus. To pomeni, zmanjšati število ljudi na svetu ne glede kako in kje?

  • Pikolo 17:51 07.december 2020.

    https://www.facebook.com/101017414921399/videos/830959331072898

  • levidesnicar 20:53 07.december 2020.

    dobro strokovno politično trobilo je to babše.

  • marsal22 12:55 07.december 2020.

    Nekaj mora biti na tem , saj so že pred tedni napovedovali , da naj bi ženske prejele dozo cepiva moški pa dve !

    • mph 13:51 07.december 2020.

      Nikjer še nisem zasledil kaj takega. Covid od Pfizerja in mRNA sta potrebni dve dozi, da je nekje učinkovitost 90%-95% ob zadostni precepljenosti. Eno cepljenje tudi nudi zaščito, vendar manjšo, nekje sem 70% naletel podatek. Absolutno nikjer nisem zasledil tega, ...prikaži več da bi ženske 1. Morda pa si začel zdaj s tem novo teorijo zarote. :-) Nekdo bo prebral tvoj post in potem "nekje sem prebral" prenašal naprej naprej naprej ... je potem stvar matematike.

  • jakec1575 14:18 07.december 2020.

    Za vse kekce in pajace tle gor. dr. je že sam demantiral svoje besede. Papki. nehite krast bogu dane pa izkoristite karanteno za lastno cvetenje.

    • Mesija 18:07 07.december 2020.

      Itak da ja. Sicer pa fašisti so vsega sposobni, tudi izsiljevanja in groženj.

  • abraham5 12:54 07.december 2020.

    ahahaha dohtar pa ne zna brat..boljš da vrene licenco

    • Avatar ovca
      ovca 21:29 07.december 2020.

      Sui,pa ja ne pricakujes,da ta bedak pozna 1 samo besedo anglescine? Ne obvlada niti slovenscine 😂😂😂

    • Avatar ovca
      ovca 23:17 07.december 2020.

      Ne bo znal 😎, ze po pisanju bi lahko vedel 🙉

    • abraham5 07:38 08.december 2020.

      o ovca kaj pravi mami..je zadovoljna s teboj...pr 30 tih pa še doma..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.