Slovenija
35841 ogledov

Mateja Svet spregovorila o sebi

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • albert64 09:29 22.februar 2018.

    Bravo Mateja realno gledano najboljša smučarka vseh časov pri nas uspešna kariera šolska izobrazba ozadje pa naj ostane njeno tako se obnaša pravilno izgrajena oseba še enkrat BRAVO MATEJA

  • Žurnalček 07:34 22.februar 2018.

    Ko sem jo prvič videl, kot predtekmovalko na Zlati Lisici v Kr. gori, sem po koncu njene vožnje ugasnil televizijo , na vse presenečenje zbranih prijateljev . Zašto si ugasio ? Ja sam vidjeo danas sve ! Naj dodam , ...prikaži več da na ekranu za njo ni bilo štoparice ! Natolkla je vso zbrano elito , čeprav še nobena ni vozila , na takšen grozovit način , da se je razlika v tehniki njene vožnje videla z Marsa ! Šele kasneje po enih treh letih se je Vogrincu zareklo , da je takrat pošibala vse smučarke iz elite

  • Pepe007 08:39 22.februar 2018.

    No, dejstvo je, da je vrhunski smučar po končani karieri pač pozabljena osebnost in kmalu z 0 prihodki s tega naslova. Razen tisti, ki se pri nas uspe preriniti v kolesje SZS. S tega stališča je meni odločitev nekoga, da ...prikaži več pri 22-ih neha smučati povsem jasna. Si še dovolj mlad, da si prideš do nekega poklica, ustvariš družino in preživiš svoje življenje kot ti je ljubo. Od medalje v vitrini ko si star 50 let nimaš veliko.

    • Žurnalček 12:47 22.februar 2018.

      Komentar ti je kiksnjen total ! Mateja se ni prerinila v kolesje SZS ampak kolesje FIS-A in to na PRVO MESTO !

  • fižolček 13:06 22.februar 2018.

    Vogrinčev Tona in sportna zveza mislim da sta botra,da je Mateja nehala smučat. Kaj pravite' se motim'

  • Marcel Pravnik 09:58 22.februar 2018.

    Športni uspeh je v bistvu nek utrinek v življenju. Ja, pametna odločitev, da na vrhuncu storiš kar je storila MS, ne pa da se nekdanji šampioni sprašujejo....iščejo taprave občutke itd., namesto da bi se sprijaznili, da njihov čas mimo in ...prikaži več da dajo prostor novim.

    • Žurnalček 12:43 22.februar 2018.

      Kolk si ti star ? Dej ne ga srat pa saj se ni upokojila s 33 ampak s 23 leti ko je šele začela strahotno premagovati elito . To je isto kot bi sedaj za Shifrnovo rekel , da je ...prikaži večje pametno da neha !!

  • Majazmaja 10:18 22.februar 2018.

    Mateja Svet bo še nekaj časa veljala za najboljšo slovensko smučarko kljub temu, da je po rezultatih Tina Maze pred njo. Ampak pri najboljšig gre za 'paket,' kamor sodita tudi obnašanje, način komunikacije itd. - tukaj pa Tina pogrne na ...prikaži več celi črti. Nihče ji ne oporeka rezultatov, vendar pa so tista njena togota, histerija, videz, da je stalno polna besa, marsikaj pokvarili ... Videza, da je stalno besna, ne more skriti niti za nasmeški, ki delujejo zelo ponarejeno.

  • minimaxi 19:21 22.februar 2018.

    Anton V. je stegoval papke po njej, to je Matejin vzrok za prenehanje. Starega ofucanega slinavca ni želela imeti na sebi.

  • Avatar mike1968
    mike1968 10:48 22.februar 2018.

    Kakorkoli se je že dogodilo je moralo biti zelo hudo. Ampak kot je rekla Mateja, je to prežvečila in vse skupaj razrešila. Vse skupaj je preteklost in potrebno je gledati v prihodnost. Nima smisla drezati v njo, mogoče pa bo ...prikaži večbo Vesna Milek le napisala njeno biografijo, tako kot je njena zelo uspešna biografija o Borisu Cavazzi. Meni je bila Mateja Svet vedno zelo simpatična smučarka, skromna in delovna. Ker sem njen letnik sem jo preko TV ekranov spremljal na njeni športni poti in bil seveda šoki

    • Avatar mike1968
      mike1968 10:49 22.februar 2018.

      šokiran, ker je tako kmalu zaključila svojo športno pot, na vrhuncu kariere. Potem dolgo ni bilo glasu o njej. Ko pa se je spet pojavila v javnosti sem začutil, da se je razvila v odličnega človeka, žensko, ki ve kaj ...prikaži večj hoče v življenju in je vse slabe stvari razčistila in jih pozabila. Mateja, nikar v politiko, ker politika pokvari še tako dobrega človeka!

    • Avatar cvekalo
      cvekalo 17:08 22.februar 2018.

      Velik + za zadnji stavek

  • Žurnalček 13:18 22.februar 2018.

    Naj ob tej priliki vržem vražo ! Da bog da , da tistega , ki je kriv za prekinitev njene kariere uporabljali v Peklu za širhakel !

  • Žurnalček 12:33 22.februar 2018.

    Matejka peta ali neizpeta pesem belih strmin !

  • Lovebites 18:21 22.februar 2018.

    Svinjar in spolni iztirjenec Anton Vogrinec,smrdljivec je kriv za Matejin konec.Je spolno nadlegoval vse takratne punce(smucarke) ,Svetova se mu je edina uprla,vse ostale so pac trpele in stiskale zobe. Je javna skrivnost,da je M.klicala domov in jokala,da jo prasec zopet ...prikaži večt nadleguje in ji ne da miru ter naj jo nekdo pride iskat.Ja,slinavi Tona,gnoj en,vedno prides dobro skozi,tudi pri financnih in politicnih zadevah.Sus v sredino cela,takoj,slinavec odvratni.

  • Avatar mike1968
    mike1968 07:59 22.februar 2018.

    Primerjava med dvema smučarskima legendama : http://www.publishwall.si/Mike.1968./post/117992/tina-maze-mateja-svet

  • Dusan Kokalj 15:13 22.februar 2018.

    Mateji Tina ne seže niti do kolen.Pa ne po športnih rezultatih ampak po človečnosti.Bravo Mateja še naprej z tako pokončno držo.

  • supreme 08:48 22.februar 2018.

    Gledal........totalno brezvezn neiskren intervju........

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.