Slovenija
5159 ogledov

Teorije zarot se pišejo same

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Wendi_Perez 15:07 11.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu 0d doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Beverly_Floyd 14:08 22.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu 0d doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Janice_Conners 15:34 08.julij 2021.

    Google plačuje dobro plačo od doma od 4500 do 6000 dolarjev na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ..... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Patriot2021 18:10 16.april 2021.

    Ne rabimo biti ne pametni, ne neumni, da ne bi sami spoznali, da so se vse teorije zarote v zelo kratkem času izkazale, kot čista zarota, toliko o tem tistim puhloglavcem, ki poznajo le 3 gumbe na tv in to ...prikaži več je POP, RTV in A kanal in seveda nepogrešljivo noro24.

  • suineg7878 16:10 16.april 2021.

    Edini razlog za umestitev dijakov na prednostno listo je kratek rok trajanja AstreZeneke. JJjev kolega Pickousti je odprl mejo za bosance in jih povabil na Arena party, nas ljubljeni vodja pa bo s "kill shotom" pocastil dijake. Problem solved!

  • JZekspert 17:21 16.april 2021.

    Ne vem, ne vem - dokaj moteče je, kako razmišlja novinarka, ga. Hadner Hvala. Če uporabljaš možgane, si sposoben poiskati druga mnenja resničnih strokovnjakov po svetu, ne le 20 enih in istih podkupljencev, še nisi teoretik zarote. Očitno je ponotranjila ...prikaži več najbolj bedno prevaro te lažne pandemije. Mene ni strah nobene etikete, ker vem, kaj je res, in kdo je verodostojen, ne kot kak presran in izgubljen MS... Popolnoma jasno je, zakaj silijo maturante - ker se nihče drug noče več cepit.

    • ántihojsar 18:07 16.april 2021.

      Bravo, lepo si napisal, le da debili tega ne znajo razumet, ker imajo skisane možgane.

    • rafo 19:38 16.april 2021.

      dober članek ,vladi se je odpeljalo

    • JZekspert 20:28 16.april 2021.

      Hvala antihojsar, enako, vztrajajmo, dokler vseh teh motencev ne odnesemo ven!

  • Ender3 17:42 16.april 2021.

    Samo nekonsistentnost, ponavljanje istih, enakih, izjav stroke so glavni izvor teorij zarote. Začenši od WHO, CDC, FDA, EMA....in tako naprej. In nobena stvar, tudi v tem primeru ni, črno-bela.

  • JZekspert 17:52 16.april 2021.

    Izraz teorije zarote so si izmislili, ko uradne razlage ne pijejo več vode in jim nihče več ne naseda- JFK, 9-11, covid-19, itd. Še ena, kam je izginila novica o mrtvih brazilskih dojenčkih? Ni je več. Pa bi citiral vrhunskega ...prikaži več lokekboleka: ''Strah in pritisk je treba vzdrževat z različnimi strategijami, ena od teh je tudi uporaba statistike za manipuliranje in vsakodnevno strašenje, ker samo tako lahko pripraviš narod, da upošteva še tako nelogične in neumne ukaze oziroma ukrepe. ''

    • breacker 19:17 16.april 2021.

      Pa tudi o beguncih na južni meji ni več govora...

  • Albatroz 18:09 16.april 2021.

    Teorija zarote je Covid 19 in celotna Slovenska vlada.

  • la 22:57 16.april 2021.

    lani že vse napovedoval o cepivu ki ga sploh še ni bilo (kao) in o ukrepih ,novih sevov ,pa seveda smo bili tarča posmeha in teoretik zarote.Ni šans da bo tako .Folk kljub temu verjame .vse cenzurirajo in brišejo ,ampak ...prikaži večk ker ovce itak ne vedo o računalnikih nič in je za večina španska vas pa se držijo tv-ja in branju novic.Vsem cepljenim želim zdravja in da sem se zmotil ,ampak slabo vam kaže .Če ne zdaj tisti ki se počutite dobro vedite da vas čaka nova doza in to prav vsako leto

  • JZekspert 23:05 16.april 2021.

    Dojemite že enkrat, da je vrag vzel šalo. Ne mislim večine tukaj, ampak troli in bumbarji, ki zraven še ploskajo in stojijo v vrstah za vse te grozote. Smo v zelo temnem obdobju človeške zgodovine. Poglejte kaj pravi lucidna, modra ...prikaži več gospa Vera Sharav, video z legendo in herojem Fuellmichom. Za zamislit se je, ona razume, kje smo... v velikih težavah. Ne želijo vam vsi ljudje dobro, zbudite se končno, nekaj je zelo, zelo narobe!

  • Avatar R_D
    R_D 01:23 17.april 2021.

    Avtorica je še ena levičarka, ki verjame v teorije zarot.

  • la 22:59 16.april 2021.

    cepljeni boste po bolnicah in epidemija bo še naprej,kao novi še hujši sev bo kriv in cepljenje se nadaljuje,ker bo epidemija razglašena niti krivi za mrtve ne bodo ,zdaj pa razmislite malo

  • Kirka 22:16 18.april 2021.

    Maturanti, mladi ste še, preden se cepite, se dobro pozanimajte o delovanju teh še neregistriranih genskih "cepiv", o možnih kratkoročnih in dolgoročnih posledicah in ali vas nemara ne ogrožajo bolj kot covid. Ne verjemite vsakomur na "prvo žogo", mnogo ljudi ni dobronamernih.

  • rd2dmk2 10:07 18.april 2021.

    nekoč so vejeli, da je zemlja ravna. in ko je nekdo ugotovil da je okrogla, so ga hotel na grmadi sežgat. in ljudje, ki so mislili malo po svoje, so jih razglasili za čarovnike in jim dali " možnost" da ...prikaži več operejo svoje ime tako da se dajo sežgat na grmadi. če pogoriš si čarovnik, če preživiš pa si "normalen". pa noben papež, škof ali kardinal ni hotel pokazat, da ta stvar v resnici funkcionira. no sekire smo zamenjal z motorkami (Mlakar), grmade pa z iglami.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:22 16.april 2021.

    Sergeja Hadner Hvala kot bi moje misli zlili na papir. Korna shit se vleče že več kot leto, pa vendar toliko teorij zarote in nezaupanja vladi, v vsem tem času zagotovo ni bilo. Z maturanti pa resnično sočustvujem. Ne bi ...prikaži več si želela biti v njihovi koži.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.