Avto
16237 ogledov

Mazdin dizel: Na prvi pogled gre za čisto provokacijo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jjjaaannneeezzz 08:56 22.februar 2023.

    Samo še cestnino zmanjšajo za tako kubaturo, pa bo. Mogoče bi cestnino računali glede na izpuste?

    • Boštjan Bratina 13:44 22.februar 2023.

      Edino ustrezno bi bila cestnina glede na maso avtomobila, da bi bilo realno in smiselno. Saj gre za nadomestilo za uporabo cest in ne za nadomestilo za izpuste. In načeloma je pritisk gume na asfalt tisti faktor, ki najbolj uničuje cesto.

    • Toma 14:51 22.februar 2023.

      Velja samo za tovornjake. Pri osebnih je tlak premajhen in praktično neškodljiv.

  • rd2dmk2 09:29 22.februar 2023.

    mene malo skrbi tsta sisteza vseh sklopov, bo to hudič vzdrževat. ampak, nekaj drugega je treba vzet v račun. tile imajo že dons rešitev za euro7 standard. europske firma pa v jok in napovedovat kolk bo to koštal in kolk ...prikaži večk dražji avti bodo.. pa smo jih najdl, barabe, samo kasiral bi radi, japonci že majo , tile iz EU pa tud, sam vmes bi rad mal nas nategoval, da jim bomo dal , kar bodo hotel. malo morgen. zanalašč kupovat kitajce ! in japonce.

  • Bojan Lavrencic 08:19 22.februar 2023.

    Vsaj eden ki ni izgubil pameti. Ta motor bo kot rabljen izredno iskan in dolgoziv. Ne pa tisti literski mlincki. Da o stromarjih ne izgubljam besed

  • martin753 11:48 22.februar 2023.

    @sandi76. Na Youtube obstaja kar nekaj objav, ko se je testiralo Cx-60 3.3 diesel 200KM v Španiji. In poraba je bila konkretno nižja kot je tovarna deklarirala....obeta veliko tole....ja.

  • sandi76 09:24 22.februar 2023.

    Najbolj so mi všeč tisti podatki o porabah, ki se jih lahko doseže samo v laboratorijih, v realnem življenju pa je to mission imspossible !

    • Boštjan Bratina 13:42 22.februar 2023.

      Tole so že kar veliko testirali in poraba je kljub SUV obliki in teži izredno ugodna. Mazda že nekaj časa točno ve kaj dela pri razvoju motorjev.

    • Toma 14:54 22.februar 2023.

      Meni se celo zdi preveč za Euro7, saj moj 185KM bencinar papa manj! Seveda pa vem, da mi ne boste verjeli ;-) Pa je na cesti dejansko hitrejši od vseh nemških jajc!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.