Šport /sport/zimski-sporti
21 ogledov

Maze: "Premagala sem samo sebe, srebro kot zlato"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • drenca 19:37 14.februar 2013.

    Ti si moj sonček, moj zlati sončekS teboj sem srečen, s teboj sem mladIn če ne veš še kako te ljubimNaj povem ti: imam te rad.Lepo sem se oblekel, v vas sem se podalRuknu ...prikaži več sem en šnops, pušeljc sem nabralPrekrižal sem se 2krat, zdaj je šlo zaresBil sem že na vratih, korak do nebesOdprla mi je Tinca, lepa kot TriglavOpojno je dišala po vonju mladih kravZavriskal sem od sreče, petelin je zapelO draga moja Tinca, jaz bi te vzel.Tincai, Tinca, o moja TincaTinca ,Tinca bodi moja, Tinca. 2xTi si moj sonček, moj zlati sončekS teboj sem srečen, s teboj sem mladIn če ne veš še kako te ljubimNaj povem ti: imam te rad. TIncaaaaa No:1

  • Žurnalček 10:29 15.februar 2013.

    Tina ne spada v svetovni vrh veleslaloma , ona je svetovni vrh. Novinarje pa opozarjam , da ko že delijo superlative, da je velika razlika med imenovanjem nekoga za najboljšo smučarko in pa najtrofejnejšo smučarko. Razlike drastićne , bi rekel Đuro !

  • Žurnalček 23:27 15.februar 2013.

    Jaz bi pa za njen kombinacijski slalom , če bi ga primerjal z Mariborskim rekel , da je tu bila štorasta.

  • titty 18:04 14.februar 2013.

    Bravo Tina!!!! Ti si naš sonček!!!

  • Darko 23:24 14.februar 2013.

    BRAVO TINA, hvala ti za vse, veselimo se steboj

  • Avatar RudkoG
    RudkoG 07:37 15.februar 2013.

    BRAVO TINA! :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.