Slovenija
979 ogledov

Me2 je nov mobilni operater v Sloveniji

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dixon 09:15 20.maj 2016.

    Po paketih sodeč nič konkurenčnega in nič pretresljivega. Še turiste bodo poskušali na suho okol prnest za 40€. Dobili pa bodo LE 10 minut klicev v tuje (njihovo) omrežje.

  • alojzr 09:26 20.maj 2016.

    Taki "članki" so v resnici prikrito oglaševanje.

  • korisnik_362 09:44 20.maj 2016.

    Lahko prosim razložite?

  • Plavi-mil 11:08 20.maj 2016.

    50 minut za cel mesec , to preseža že naša nona, koga nategujejo?

  • Titan71 11:12 20.maj 2016.

    Točno to. 50 minut ali 50 sms-ov je danes nič. Če bodo ti nabrali 10.000 bedakov, ki se bodo to šli, pol pa tudi...

  • Avatar skeptik
    skeptik 13:44 20.maj 2016.

    Avtor ne loči med operaterjem in ponudnikom. Prihaja namreč nov PONUDNIK, ki se bo parazitiral pri enem od OPERATERJEV..... in glede na ponudbo propadel v pol leta

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:05 20.maj 2016.

    Če bi hotl oglaševat verjetno ne bi dal primerjave z njihovimi superiornimi konkurenti.

  • korisnik_362 15:20 20.maj 2016.

    "Operater navideznega mobilnega omrežja – (Mobile Virtual Network Operator – MVNO) je operater brez lastnega radijskega omrežja, ki poseduje ostalo, ali večji del potrebne infrastrukture za nudenje storitev pod lastno blagovno znamko ter uporablja lastne medomrežne povezave z ostalimi operaterji" ...prikaži več Iz analize APEK (zdaj Akos)

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:26 20.maj 2016.

    Pri tem se vprašam na koga dejanjsko sploh ciljajo. Kje bodo uporabnike pobral? Katera je njihova cilna skupina. Mogoče nisem dobro prebral in se dost poglobil v zadevo ampak ne vidim da bi bili kjerkoli zares konkurenčni. Lepo da ...prikaži večda je nova konkurenca prišla ampak upam da ni prišla z svojo neskončno zalogo denarja iz arabskih emiratov postopoma zmanjševat cene do dumpiških razsežnosti. Ker sej veš kaj se pol zgodi, tist ki ima največjo zalogo denarja zmaga, uniči vse tiste ki nimajo zaloge denarja in kar naenkrat iz mega konkurenčnega okolja pridemo v oligopol. Predvsem me skrbi da če zminirajo Izimobil da bo to spodbudil preostale operaterje k večjim cenam. Ampak ok , bomo vidl kakšen je res njihov plan.

  • ptptpt4 12:02 20.maj 2016.

    Samo res, pri drugih operaterjih dobijo turisti povsem zadovoljivo ponudbo za 20 evrov, tukaj pa pričakujejo, da bodo za 10 minut v lastno omrežje in 10 GB podatkov plačali 40 evrov. Koliko turistov pa ostane tako dolgo v Sloveniji, da ...prikaži več bi potrebovali celih 10 GB? Jaz kar dosti uporabljam telefon pa v celem mesecu porabim 5 GB, kaj šele turist, ki ne bo cel dan na telefonu, ampak si bo znamenitosti ogledoval, in to ne en mesec, ampak en teden.

  • hubertfast 12:29 20.maj 2016.

    Se pravi, da lahko napovemo da bo Me2 hitro zaprl vrata. Tipi vstopajo na trg kot najdražji ali kaj?

  • AnzeSmolej 11:05 20.maj 2016.

    Težko, da je oglaševanje, ko pa samo prikažejo stanje ponudnika, ki pa dejansko sploh ni konkurenčen oz. ne prinese nič novega na trg.

  • ptptpt4 12:02 20.maj 2016.

    Samo res, pri drugih operaterjih dobijo turisti povsem zadovoljivo ponudbo za 20 evrov, tukaj pa pričakujejo, da bodo za 10 minut v lastno omrežje in 10 GB podatkov plačali 40 evrov. Koliko turistov pa ostane tako dolgo v Sloveniji, da ...prikaži več bi potrebovali celih 10 GB? Jaz kar dosti uporabljam telefon pa v celem mesecu porabim 5 GB, kaj šele turist, ki ne bo cel dan na telefonu, ampak si bo znamenitosti ogledoval, in to ne en mesec, ampak en teden.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.