Magazin /magazin/vip
551 ogledov

Med odpuščenimi tudi Alenka Mirt

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • chamil 13:15 30.december 2013.

    ne sanji planet tv, je tv za najstnike ali mozgansko nerazvite ljudi. v sloveniji ni pametne televizije vse naj propade

  • Ronald Reagan 13:20 30.december 2013.

    Planet TV?Ijooojjj...

  • maresem 13:42 30.december 2013.

    Nobene škode, če propade kpl. POP TV.

  • Ales Kodele 13:46 30.december 2013.

    najbulsi je program na slo3,hahahaha looooooolllllllll,na pop tv pa vsako leto za praznike eniin isti filmi,sam doma,bitka za bozic, . . . . jooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

  • Jaka.marinsek 14:00 30.december 2013.

    kako to mislite da jim bodo zmanjšali število dni dopusta: a imajo mar gospoda več kot zakonsko predpisano?

  • 1111 14:55 30.december 2013.

    prase...ne zanima me ali je desna ali leva...vendar ena bi te lahko zadela v glavo, lahko da boš pol kej drgač vidu!...trenutno na teh kvazi TV postajah so povsod, same reklame...da te srat prime...na žurnalu pa moraš samo klikat, ...prikaži več da te nehajo posiljevat s temi bedarijami...da ne govorimo o delovanju...

  • depresija 15:42 30.december 2013.

    Sobno anteno si našteli pa bo!

  • depresija 15:44 30.december 2013.

    Ekranizirana Jana. Trači in dramatiziranje do amena. Skenslajo naj SVET, VIZITO, še posebej pa tisto neumnost POP IN!

  • _vanilla_ 16:17 30.december 2013.

    po vsod je isto.. mene so tudi odpustili delam samo še 3 tedne pa kaj naj? se komu smilim?

  • pesjan 18:07 30.december 2013.

    kolk ljudi je dobilo odpoved in še jih dobivajo ?pa nobenemu nič ? zaradi ene novinarke jok in stok?

  • Ziher 20:05 30.december 2013.

    Alenke mi je žal, rad sem gledal njene vizite. Upam, da mi jutri s svojim železnim nasmehom ne pokvari silvestrske večerje Ota Roš. Kadarkoli se pojavi ona na ekranu, me mine tek, da bi večerjal, zato zaradi nje zdaj jem ...prikaži več pred prispevkom POP IN-a..

  • zic 23:05 30.december 2013.

    bi razumel odpuščanje, če potem namesto Alenke vzamejo drugo osebo in kaj so s tem pridobili??? žal mi je Alenke.

  • zic 23:06 30.december 2013.

    pozabil so dodati DOBRE novinarke!!

  • vladek 15:32 30.december 2013.

    Jaz že dolgo časa gledam samo šport na naših TV hišah.Če pa Milanović komentira grem raje na pivo.Pa še to,kaj vam ponuja SLOTV Južno Korejski koncert,Albanske filme.Kopije so že tako znucane da se še komi vidi kaj predvajajo.Poglejte malo Drugi ...prikaži več program sama ponovitev je.Naj bolj gledam prenose iz parlamenta na SLO 3,tole je najbolj humoristična nadaljevanka.Pa lepo se imejte sa SLOTV

  • zcmr 19:26 30.december 2013.

    Drzavni komunajzarski rtv pa nic ne odpusca saj oni dvignejo narocnino in stvar tece, ceprav imajo na stotine voluharjev ki tja hodijo cakat kdaj bo malica in nato kdaj bo za domov.

  • puys 13:01 30.december 2013.

    Kdo še sploh gleda produkcijo pro plus, reklame vsakih 5 min, hala lepa.Upam samo, da ta levo usmerjana drhal ne bo prišla na Planet TV, ki je edini še gledljivi program pri nas.

  • Avatar čavez
    čavez 14:57 30.december 2013.

    Najbolje da se kar odpoveste, POP TV je ratala podn od podna, le gdo vas še gleda.

  • razumnik 15:22 30.december 2013.

    "ena od naprepoznavnejših novinark na Pop TV" hahaha this must be joke!Mogoče najprepoznavna po tem, da je vodila rubriko o zdravem življenju, pri tem pa vestno nabirala kilogramčke. Najbrž si svoje lastne oddaje ni nikoli pogledala...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.