Šport /sport/nogomet
20 ogledov

Mediji: "Slavje antinogometa na Camp Nouu"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Roman 11:08 25.april 2012.

    Točno tako, kot si napisal!Barca se bo morala naučiti še kaj drugega, kot enolično igro, če še želi zmagovati.Sicer so pa za poraz vedno krivi drugi, enkrat dež, drugič obramba, če pa niso sposobni dat golov, pa čeprav ...prikaži več z številčno premočjo, pa naj spremenijo način igre.

  • bojovi 14:14 25.april 2012.

    Sramota. Ko pa je bila očitna sodniška pomoč Leta 2009 da ne omenjam tole tekmo ki bi Messi moral dobiti rdečega pa ga ni, spet. Pa nič ne napišejo. Barcelona je vedno bil precenjen klub kot njegovi igralci, se vidi ...prikaži več kako igrajo če ni očitne sodniške pomoči Barcelona BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!! Bravo Chelsea!

  • 1111 12:18 25.april 2012.

    ...mrki in roman...se popolnoma strinjam z vama, čeprav sem pristaš Barce !!

  • mrki 10:28 25.april 2012.

    Kakšen anti-nogomet !? In kje piše da morajo vsi igrati tako kot Barci ustraza!? pač so našli zdravilo za Barcino igro, sicer pa če smo pošteni Barca ina samo en način igre - po sredini in pimplanje - vse ostalo ...prikaži večlo je zanjo "španska vas" . Trenerji so odkrili UČINKOVITO igro , ki Barco totalno spravi na kolena njihov način igranja!

  • bojovi 14:16 25.april 2012.

    Aja pa Torresu sem resnično privočil gol in veseli me da ga je zabil!

  • Trsten 15:23 25.april 2012.

    Messi igra le z levo nogo desno ima zato, da lahko po štengah hodi. Tem polpismenim fuzbalskim zvezdam bi morali pobrati 90 procentov denarja in ga nameniti revnim in lačnim družinam.Vi, ki podpirate take fuzbaliste, ki blefirajo in se ...prikaži več mečejo po tleh za vsak drek bi moralo biti že zdavnaj jasno, da ste isti butli kot fuzbalisti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.