Slovenija
19468 ogledov

Medved nad voznika: "Imel sem odprto okno, on pa je zagrizel v avto!"

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:28 02.junij 2021.

    Človek se znajde v medvedovem naravnem habitatu, ustrelijo medveda! Meni se tukaj nekaj ne zdi prav. Saj ne pravim, da je treba ustreliti človeka, ampak medveda bi naj pa le pri miru pustili.

  • Avatar Leon
    Leon 06:47 03.junij 2021.

    Uničenje naravnega okolja medvedov,krčenje gozdov in posegi zaradi adrenalinskih doživetij in zaslužek posameznikov ter posledično pomanjkanje hrane so živali prisilile iskati nove habitate. To je povsod na svetu .

  • tomaz6 00:02 03.junij 2021.

    Upam, da bo kakšen medo zavil na Ljubljanski Rožnik, da bodo lahko slovenski medvedoljubci okoli njega naredili živ obroč.

    • Pearl 11:15 07.junij 2021.

      Je že bil na Rožniku, pa mi na misel ni prišlo, da bi medveda morali zato ustreliti.. Vsakodnevno smo hodili s psi gor, kot poprej.. V naravi se medved na veliko izogiba človeku, so pa redke izjeme.. Poglej si statistiko ...prikaži večo napadov medveda na človeka v SLO , kaj šele št. smrtnih primerov. Ljudje na cesti so ti bolj nevarni, kot medved!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.