Slovenija
3553 ogledov

Lovec v silobranu ustrelil medveda

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 13:24 06.maj 2021.

    Žal mi je medveda, po svoje pa mi je žal tudi lovca. Če bi to naredil blizu Lj, bi bil nacionalni junak. Saj se spomnimo, kako so trepetale ljubljanske srajce, ko sta risa ob žledu pobegnila? Enega so tudi ubili. ...prikaži več. Ris je človeku praktično povsem nenevaren. Kak medo vseeno tu pa tam koga poškoduje.

    • eminenca 14:53 06.maj 2021.

      "Žal mi je medveda, po svoje pa mi je žal tudi lovca" ... lovec je ustrelil medveda ... koga ti je žal? medvedov ko solate in teb je žal za medveda ... lahko si ga nabaviš namesto psa, pa hišni ...prikaži več ljubljenček ... malo večji sicer ampak ni problema, pa še župana povabš, da se zraven slikal

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 15:23 06.maj 2021.

    Lovec je naredil prav. Tisti, ki mu to ni všeč naj raje poskrbi za to, da medvedi ostanejo na Kočevskem in ne več hodijo na območja, kjer jih poznamo samo iz pravljic.

  • Avatar Leon
    Leon 12:31 06.maj 2021.

    Ta naj bi lovca presenetil, ustrelil naj bi ga v silobranu ? B.B. preberi si ,kaj je silobran ! Butec

    • albert 12:42 06.maj 2021.

      B.B je ženska tako da......... Začela se je združena gonja proti medvedom v kateri sodelujejo tudi pisci, ki sami sebe imenujejo novinarji.

    • oneh 13:19 06.maj 2021.

      Zakaj je čudno? Ko je dobil medveda na muho ga je tako prevzela lovska strast, da bi lahko umrl, če ga ne bi počil. Torej si je s strelom na medveda rešil življenje, kar je klasični silobran.

  • eminenca 14:49 06.maj 2021.

    medved je pri nas najbolj cenjeno bitje v velike živalskem vrtu slovenistana, zato zna imeti ubogi lovec še težave ... ja kaj češ glupi slovenčki hočejo imeti velik park, kamor je preporvedano vtaknit nos , keš majo pa itak na ...prikaži več bankah, oz. država časti ... prihaja čas streznitve, ko bodo medvede pokal za hrano, za salame, ne se bat

  • eminenca 14:56 06.maj 2021.

    ta glup folk slovenčkov bi imel tukej velik živalski vrt ... jest ne vem, a je to nostalgija po brionih al kaj je to ... vse živo privlečejo, če bi se dal , bi še dinozavra, seveda samo pri nas, ...prikaži več v tem ubrisanem slovenistanu ... en medved gor al dol ... pa ne me jebat, dejte narest pogreb, budal od slovenčkov

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.