Svet
27988 ogledov

Medveda, ki je napadel sprehajalca, bodo odstrelili

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:30 15.marec 2023.

    brat župana občine Rabbi Lorenza Cicolinija, je povedal, da se mu je medved iz nenada približal in ga ugriznil v glavo in roko........Ja seveda, medved ga je ugriznil brezveze, ker je mislil, da je njegova glava čebelji panj in ne ...prikaži več zaradi tega, ker je pes zatežil medvedu in potem, ko je "zagustilo" pobegnil k gospodarju..Že dejstvo, da je bil na območju medveda s spuščenim psom je razlog da se ga ovadi..

    • robi2107 09:00 15.marec 2023.

      Medved gre stran, če se le da. Sem ga enkrat videl v gozdu, ko sem spuščal po gozdni cesti od Rakitne proti Tomišlju. Ne vem, kdo se je bolj ustrašil. Medved je letel v šavje, ko sem z bajkom tak ...prikaži več šunder delal po tistem šodru. Pa je bil kakšnih 50 m stran in še to ne na cesti, ampak pod njo.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 09:04 15.marec 2023.

      Sam z veliko večjim nelagodjem srečam v gozdu lovca kot medveda.. In medvedi se v gozdu v glavnem nahajajo trezni, razen morda v jeseni, če se nabutajo prezrelih hrušk....pa še takrat ne streljajo..

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 10:02 15.marec 2023.

      Uffff vse eno si ga ne želim srečati. Saj bi me medved zamenjal za hitro hrano.

    • robi2107 10:19 15.marec 2023.

      Prijetno res ni, ampak moras računat s tem, da ga lahko srečaš, če greš v gozd. Konec koncev si na njegovem terenu. Načelno ni panike, edino zgodaj spomladi, ko imajo mladiče, ni pametno hodit globoko v gozd. Sploh ne s ...prikaži več kolesom, ker si hiter in jih lahko presenetiš. Pa tudi če si peš, se je treba držat par pravil. Npr. da delaš šunder, da te slišijo in se lahko pravočasno umaknejo. Če se bo mevedka ustrašila za mladiče, bo pa neizprosna. Ni ji za zamerit. Narava pač. Če te kaj tolaži: veliko sem

    • robi2107 10:22 15.marec 2023.

      .. prevozil po hostah, pa sem v slabih 20 letih samo 1x srečal medveda. O tem sem pa prej pisal.

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 17:44 15.marec 2023.

      Robi hvala. Grozljivke o napadih medveda so svoje naredile. 🙈🙈 Ko sem sam hodil po gozdu je vedno bil tak tip gozda,da je brez medveda.

  • indigokid 11:08 15.marec 2023.

    medved je manj kriv kot sprehajalec ... zadevo naj se pusti pri miru, v primeru odstrela, pa naj se odstreli vse udeležence v incident

  • Avatar Syn
    Syn 10:25 15.marec 2023.

    Odstelili medveda??? Kaj pa sprehajalca?? Res smo ena zarukana država. Sramota!

  • rd2dmk2 10:14 15.marec 2023.

    ja no vi rinete v gozd, medved pa v vas. treba vam je z kolesi noret po gozdovih in strašit živali. kot drugo, ker se močno izsekava gozd je vse manj prosotra za živali in vsa populacija se prestavlja tja ...prikaži več kjer je mir. psi so v gozdovih spuščeni, v urbanih delih pa na vrvicah. ja. pri nas ni nič več zanimivost, če sredi dneva po vasi španica trop srn. se pa sliži lajež spuščenih psov iz divjine in ljudje s svetilkami trimčkajo pozno v noč po gozdovih. ne gre to. pejete na štadion , tam tecite.

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 12:52 15.marec 2023.

    Sprehajal se s psom in to po vsej verjetnosti tako kot jaz brez vrvice v gozdu in če je naletel medved na psa ali obratno , potem ima zgodba svoj smisel v tem , da je medved odreagiral na pasje ...prikaži veče zaganjanje oziroma napad. Res je medved lahko ponovi ta napad , zato se sliši odstrel smiseln , le vprašanje je , koliko ta zgodba drži in koliko je krivde na sprehajalcu. Mislim , da več , kot pa na medvedu, možnost je pa tudi , da se medveda za vsako ceno želijo znebiti , če ne gre dugače pa z lažjo.

  • Friderik1950 09:58 15.marec 2023.

    Ne bi raje poskusili pri obeh s psihologom.

  • jezero 08:41 18.marec 2023.

    Gozd je od medvedov in volkov! Isto ovce! Kaj dela pes v gozdu? Moti mirno življenje medvedov in volkov! Medvedi pogrizejo še premalo županovih bratov! Red mora biti! Zaželjeno pa je, da se v gozdu pasejo mesne pasme ovc! Pika.

  • Pepe007 13:58 15.marec 2023.

    Ubogi medo, hitro se skrij. Saj menda bereš žurnal24, če si iz Slovenije?

  • bobubob 14:42 15.marec 2023.

    Še kakšnih tisoč naj jih izvozijo. Medvedov, lahko pa še kakega levega ali t.i. desnega politika zraven. So enako zaščiteni.

  • Pišmevuh 17:01 15.marec 2023.

    Medveda bojo odstrelili iz pietete do Zelenskega. Simbolika pač.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 00:06 16.marec 2023.

    Ne razumem zakaj je treba odstraniti žival. Človek krči njegov naravni prostor, in ne obratno. Če bi po našem vrtom skakal tujec bi tudi želela zaščititi svoj dom. Na vem zakaj ljudje mislimo, da si lahko lastimo planet Zemlja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.