Avto
33518 ogledov

Mehanik leta prepričal tudi župana

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 07:35 03.december 2017.

    Tisto o velikih stroških po 120 000 prevoženih Km,pa velja samo za Renaulta.Vozim 15 let staro Hondo,ki jo preglejuje(popravila niso potrebna)"garažni" mehanik,pa če v sam stroj ni posegel niti enkrat,samo filti,olje disk ploščice, brisalci in pri 100K km zobati jermen. ...prikaži več Poznate tisto:kaj se vidi z Lune na Zemljo?Kitajski zid in Renaultovi servisi.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 11:10 03.december 2017.

    "Ne zdi se mi prav, da lahko vsak kupi material s popustom," Emm kako je lahko ta mehanik leta? WTF? Pa naj gre za trgovca, če bi rad na maržah služil. Itak je po novih EU zakonih mehanik dolžen sprejeti ...prikaži več material, ki mu ga prinese stranka. Jaz k Erženu ne bi nikoli svojega avta zapeljal.

  • matermila 07:30 03.december 2017.

    Ne zdi se mi prav, da lahko vsak kupi material s popustom, tako kot mi mehaniki, ki ne živimo le od dela, ampak tudi rabata. S tem si kupimo tudi orodje in vse ostale stvari. Komot bi lahko živeli le ...prikaži veče od dela,saj so urne postavke v servisih,kot da bi bili tam v službi sami doktorji znanosti.Da kasirajo pa zraven še razliko v nabavni ceni in ceni v maloprodaji(rabat),je pa do stranke nepošteno.Ne vidim razloga,zakaj ne bi smel jaz kupiti cenejšega materiala,če ga lahko dobim.

    • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 11:11 03.december 2017.

      Bravo matermila, točno to!

    • Waltter 21:08 03.december 2017.

      To pa zaradi tega ker hoče ob urni postavi doktorja NASe imeti še dodatek v obliki dodatnega lupljenja. Poglej zidara on dela z materialom ki ga ma stranka kaj bi blo če bi ga on privlekel s sabo???

    • blayo 23:04 03.december 2017.

      Orodje in ostale stvari, ki se tičejo dela so itak osnovna sredstva oziroma strošek podjetja, ki mu znižujejo davčno osnovo. A on bi pa rad še ekskluzivni rabat al kaj?

    • andrej40 20:27 05.december 2017.

      sami znanstveniki ste tule a ne aba, Watter, blayo, le kaj se vi ukvarjate z njem saj si avtomobile (v kolikor jih sploh imate) sami popravite, vi pa res ne potrebujete mehanika, kajne ?

  • Waltter 21:06 03.december 2017.

    Evo takoj ko sem prebral tega ne dovolim da si ljudje prinesejo svoje rezervne dele sem končal s tem mehanikom - naj mu bo življenje lahko dalje. Naj preden bo glasen malo preveri - ima storitveno podjetje in mora vgraditi ...prikaži več del ki ga stranka prinese - ko ga bo en ki se mu da zajebavat stisno pol bo pa zopet po žurnalo tarnal..

  • vzev 12:48 03.december 2017.

    Mehanik leta, pa ne preveri preden gre razkopat avto, če ima prave dele. Tudi če sam naroči dele, mu lahko pošljejo napačen del in ima potem tudi razkopan avto brez delov. Pač bedarija. Če je res tako dober mehanik, ne ...prikaži več rabi služiti z deli, ampak s svojim delom.

  • stary1 23:17 04.december 2017.

    kot sem rekel ta mehanik je od sile,, Brez njega bi se veliko ljudi ubilo, če jim ne bi servisiral avtomobilov,, Kapo dol pred takim mehanikom

  • stary1 08:35 03.december 2017.

    Čestitke za prvo mesto, kar tako naprej

  • forex 10:27 03.december 2017.

    Kapo dol za jermen v 5razredu. Bravo. To ni šala.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.