Avto
393 ogledov

Mehanik na tehničnem kot pomanjkljivost ocenil glasbo

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:50 30.november 2015.

    Petko,dam temu kontrolorju,pri nas slišiš iz avtov še vse kaj drugega,kot božično glasbo.Najbolj mi gredo na q.......c uni modeli,ki majo musko tako,kot,da bi poslušal direkten prenos iz LITOSTROJA!

  • gggg 09:19 30.november 2015.

    Ne vem v čem je problem, če dobro glasbo poslušaš preko celega leta.A da stalno poslušaš neko štancanje je pa v redu?

  • Ferluci 10:10 30.november 2015.

    Nekdo (verjetno se ima za pametnega) si je pač privoščil malo posmeha na račun voznika, čeprav je to zasebna stvar voznika. Mene mnogo bolj moti butasta in včasih celo zelo glasna glasba radia aktual po vseh gostilnah, restavracijah, trgovskih centrih ...prikaži več - tu gre pa dejansko za posiljevanje ljudi. Tudi tukaj se imajo nekateri lastniki za zelo pametne in kulturno ozaveščene...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:33 30.november 2015.

    Nimam nič proti božični glasbi ampak to da jo pa poslušaš že en mesec prej mi je pa mal mim no...unič vzdušje božiča. Isto kot reklame ki začnejo že tako zgodaj bit...al pa recimo filmi. Marsikater božični film je na ...prikaži več sporedu preko leta in sploh ne okol božiča kar je čist brezveze. Vsak od omenjenih gleda sam nase obenem pa s tem uničuje božič ker ga razvrednoti kot nekaj kratkega ampak lepega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.