Avto /avto/mehanik-leta
17282 ogledov

Mehanik vam bo sporočil: Čez 500 km se bo okvaril motor

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar karjola
    karjola 09:16 08.april 2018.

    v demokraciji kjer je svoboda omejena z kapitalizmom bomo jedli, pili, se razmnoževali, se vozili .... kakor nam diktirajo koncerni. vse samo za denar. To, če bomo jedli solato z kosi starih baterij jih ne briga.

  • Lovebites 08:48 08.april 2018.

    Hebali vas elektricni avtomobili.Ne mine dan,da ne bi pisali o tem sranju.Napisite se,iz kaksne svinjarije je sestavljena baterija in kaksno sranje je to potem za okolje.Ne nabijat no.Grehor Prebil pa pameten,da to ni res.Clanek za kozlat in posrat.

    • grega.prebil 09:15 08.april 2018.

      Spoštovani. Hibridna vozila, priključni hibridi in 100-odstotno električni avtomobili se že danes v več tisoč primerkih vozijo po naših cestah. Ta vozila je treba vzdrževati in servisirati. V prihodnje jih bo vse več. Tudi zato članki o njih, saj jih ...prikaži večh ljudje še dobro ne poznajo. Če nas redno berete, potem boste opazili, da pišemo o vseh vidikih, tudi o negativnih plateh. Za naprej pa vas naprošamo, da se držite bontona in kulturnega izražanja, v nasprotnem bomo vaš komentar primorani izbrisati.

    • Lovebites 09:39 08.april 2018.

      Kot Severna Koreja.Vi lahko pisete vsak ljubi dan o elekt.avtomobilih,jaz pa ne smem izraziti svojega mnenja??????Kje vi zivite?In kaj ste vi?Kje pise,da se moramo strinjati s "clankom".Ste kot mali otrok...uzaljen,ce necesa ne dobi.Ker vam moj post ne sede,mi grozite z ...prikaži več izbrisom.😂😂Moj bonton je OK.Bo treba odrasti.

    • Snežinko 09:56 08.april 2018.

      No, resnica je vseeno daleč od napisanega. Diagnostika zmore ni vsemogočna. Že danes pri dragih modernih avtomobilih vseeno dostikrat ne najdeš napake, ker je diagnostika ne zna povedati. Banalen primer: če senzor zunanje temperature kaže +50, zunaj pa je +10 ...prikaži več za diagnostiko to NI napaka, saj ne ve, da senzor kaže narobe, motor pa vseeno ne deluje dobro.Tudi glede napovedovanja je to tako: je ni diagnostike na svetu, ki ti bo povedala, da bo čez 500km počila guma ali odletel kakšen mehanski del.

    • Avatar Leon
      Leon 10:03 08.april 2018.

      Podoben primer sem imel z Citroenom Xsaro ! Nihče ni ugotovil napake zakaj gori lučka ! Na koncu so mi lučko odklopil ..............avto pa v garanciji .

    • Boštjan Bratina 23:06 08.april 2018.

      S tem te bodo sili v menjavo delov, ki tudi ne potrebujejo menjave. Pač tržna logika.

  • Matjaz Mraz 16:52 08.april 2018.

    Saj ti moderni mehaniki sploh ne znajo vec poiskat napak. Samo se to znajo ponavljati "racunalnik ne kaze nobene napake". Bolj ko jim skušaš kaj dopovedati, bolj gonijo svojo.

  • Tadej 21:19 08.april 2018.

    Jaz rabim mehanika, ki zna sraufat, ne pa v ekran gledat.

  • Avatar praufo
    praufo 18:58 08.april 2018.

    na voljo imate še 1000km, potem vam avto razpade, v kolikor nimate dnarja za drugega, ste si sami krivi, sicer pa po novega ... zelo preprosto

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.