Avto /avto/iz-druge-roke
53135 ogledov

Gradnja zaupanja: Mehaniki snemajo vozila na servisu

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar karjola
    karjola 08:18 15.januar 2023.

    Ljudje moji, pooblaščeni servisi so dragi, nestrokovni in pogosto ne zamenjajo tisto kar vam zaračunajo.

  • Avatar NickMason
    NickMason 09:45 15.januar 2023.

    Original servis je drag,drugo sploh ti ne dajo opcije oz. ne smeš bit v delavnici ,bognedaj da si zraven in se obnašajo kot da peljejo avto na operacijo ,kjer mora biti kot da je kirurška soba,seveda ti zamenjajo vse brezhibno ...prikaži več in brezpogojno jim moraš verjeti.Nazadnje grem čez 15000km prevoženih svojemu mehaniku in pogruntamo da niso kup stvari zamenjali .

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 12:11 15.januar 2023.

    Če najdejo še en kup drugih napak, to pomeni, da so njihovi avti vredni za en drek...

  • jakec1575 10:11 15.januar 2023.

    še na starem avtu so me na uradnem servisu nategnili. menjali jermen, ki je bil menjan eno leto prej in ima zivljenjsko dobo 120 tisoc km. ker so mi menjali se druge vitalne dele, so rekli, da mora jermen bit ...prikaži več nov. seveda sem kasneje ugotovil, da je to nateg in laz. Že pred tem sem vozil k svojemu mehaniku, po tem pa sploh. Pošten dečko. Pokliče me pred delom. Pove koliko bo, koliko je delo in kolk časa mu gre. Prav nikoli nimam težav oz. menjano drži leta.

  • jakec1575 10:13 15.januar 2023.

    Pri pooblaščenem samo da ti havbo odpre ti racuna 100€.

  • vzev 09:20 15.januar 2023.

    Rajši ga peljem svojemu mehaniku. Pa mi pokaže direktno na vozilu kaj je narobe, ne pa da mi nekaj snema. Tudi ko servisa avto, sem lahko poleg, pa nič ne teži.

  • rd2dmk2 10:21 15.januar 2023.

    ne mi govort da tole snemanje nič ne košta. a snema se kar samo od sebe, pa filmi kar sami od sebe letijo na net?. kaj pa varnost podatkov ? in drugič, mene ne zanima kako zgleda napaka. mene zanima ...prikaži več samo to da je avto popravljen kot je treba. in če mehaniku ne morem zaupat na besedo, me tam ne bo niti z dvema kamerama. ne rabim mehaika, ki mi da avto v uporabo, da je pregledan in ok, pa se na vožnji od njega sliši hrup. rezultat hrupa : pozabljen izvijač in klešče v motorju. kurc pa tak serviser

  • srecnii 14:05 15.januar 2023.

    daš radio na glas in to ej to, itak če bo kaj zjahan, boš občutil an volanu, legi na cesti pa še takrat se lahko dolgo voziš, no jaz bi se težko, ker me take stvari pri 20 let strmu avtu motijo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.