Magazin /magazin/vip
42 ogledov

Melania Trump popolnoma obupana, ker je prva dama

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • cogocogo 16:18 16.februar 2017.

    kaj pa si ti gnoj nevoscljivi res si beda ,,taki kot si ti ste res sramota clovstvu ko vidim kaj vse ti pises se mi zgabi ,,ce ti nisi nicesar dosegel v bednem pokvarjenem zivljenu ti ni treba pljuvati po ...prikaži večvati po vsakomur in tale zenskica si tega res ne zasluzi ,,me zanima kako izgleda izmecek kot si ti

  • Majazmaja 10:04 16.februar 2017.

    Saj se ji vidi. Pač tipična sponzoruša, ki je upala, da bo lahko do konca življenja brezdelno uživala na račun bogatega soproga. Ampak lahko bi bila toliko fer, da bi jasno in glasno povedala, da se vlogi prve dame odreka. ...prikaži več Trump ima 2 hčeri (ok, ena še študira) in 2 snahi in ni vrag, da ena od njih ne bi prevzela te vloge. Ali pa bi si jo razdelile.

  • Zmago 13:00 16.februar 2017.

    Daj nehaj že kokodakati !!! neumostihttps://www.youtube.com/watch?v=DXboucsepek1. Volitve so bile in rezultat je tak kot je !2. Če je poročen se ve, kdo je 1. dama (a je tebi doma sin 1. mož ?? kreteni)3. Kaj ...prikaži več jih imajo za nadlegovati na domu ? Absurd !!!A je to tako, kot je bilo v MB, ko so si eni lahko dovolili prav vse, požiganje, metanje granitnih kock, nadlegovanje svetnikov na njihovih domovih, obešanje lutk z obrazi svetnikov z mosta,....... ????

  • Avatar mike1968
    mike1968 14:21 16.februar 2017.

    Tako je Zmago....Imam pa občutek, da so mediji (oprostite Žurnal24 vi se mi zdi, da še najbolj) popolnoma obsedeni z Melanijo. Tudi nekateri tabloidi pri nas kar naprej vlečejo zadeve o Melaniji, pa objavljajo njene gole fotografije.Kot je ...prikaži več napisal Zmago. Volitve so bile. Trump je zmagal in KONEC!

  • BenX 14:21 16.februar 2017.

    ves kaj je zanimivo? da sponzorusi niti do gleznjev ne segnes.

  • h3o 15:09 16.februar 2017.

    Maja, ti moraš resno nehat s to babjo fovšijo no...

  • smuc 01:21 17.februar 2017.

    Melanija pač ima tudi slabe družinske prijatelje-izdajalce!

  • smuc 01:23 17.februar 2017.

    Tvoj komentar ima preveč minusov pa tudi zaslužiš si jih!

  • Aleta 16:16 17.februar 2017.

    Spomni me, kdaj je bila prva dama kakšna hčerka ali snaha....

  • Avatar praufo
    praufo 16:09 16.februar 2017.

    taka vloga prinaša mnogo plusov, še več pa minusov, predvsem v smislu vsako dnevnega blatenja medijev, kar zna biti utrujajoče, ... no že v sloveniji biti nek politik, ki ga zaznamujejo kot nepriljubljenega, je hudo, kaj šele v ameriki, ... ...prikaži več trampa so že poprej vlačili po cajtngih, zdaj še več, medtem ko se z njo niso kaj prida ukvarjal ... ni vsak za vse, to je res, ampak mogoče bo morala malo spregovoriti v javnosti, da bo mir, toliko angleško pa že zna, madona ... al ne

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.