Magazin /magazin/vip
34 ogledov

Melania Trump se seli na slabše …

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 08:48 10.november 2016.

    Trampova nista tako kot naši predsedniki in ostali, ki kandidirajo zaradi denarja in privilegijev.On je kandiral zaradi prestiža in časti, ki jih to mesto prinaša.Naredil pa bo več, kot Obama, ki je Nobelovo nagrado dobil brez zveze in ...prikaži več jo tudi ni upravičil.

  • leonardo 10:31 10.november 2016.

    No, ne vem. Takšno stanovanje je bolj za enkrat pogledati kot živeti v njem. Kot bi živel v palači ruskega carja. Lepo prosim, da mi kdo ne napiše, da sem ji povš. Ampak, vsak po svoje Bohinc pa s svedrom.

  • cogocogo 16:06 10.november 2016.

    ja vidis to je res vrag ko pa je bila bela hisa narejena za reveze ali celo klosarje kot je clinton ,da ni ropal svoj cuden sklad bi se za lruh ne imala ja muslici so jima darovali denar za ...prikaži večdenar za protiusluge zato pa so vse te vojne po arabiji ,,

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:09 10.november 2016.

    Bejba živi v zlati kletki in je že zdavnaj izgubila stik z realnostjo. Živet nad oblaki je nevarno, ker padca na realna tla ni preživel še nihče.....

  • dd 13:32 10.november 2016.

    Nič lažjega narediti Trumpu tudi Belo hišo enako .

  • cogocogo 16:08 10.november 2016.

    ne gre za fovsarijo ,,kot si napisal za pogledat a nekako nezivljensko in nefunkcijonalno ,,pa da ti po bajti skace toliko cistilcev te navlake ,,ne hvala

  • cogocogo 16:12 10.november 2016.

    njej se ni treba bati za kak padec sta si ze lepo in pametno uredila ,,ne glej po sebi ki zivis iz rok v usta ,,me bi tramp spravil toliko skupaj da je bedak ,,tole z predsednikom je samo cesnjica ...prikaži večsnjica v njegovem zivljenju pa naj se mu zgodi karkoli on je dosegel to kr si je zadal in to je bistvo zakaj zivimo ,,melaniji pa zelim cim lepse zivljenje prve dame ,,,pa malo naj dedca nazaj drzi kot pristna slovenka ,,,

  • cogocogo 16:13 10.november 2016.

    tudi naroda jima ni treba ropat kot tile nasi povzpetniki tole jima je nagrada za zivljenski trud ,,upam da ga uzivata cim bolje

  • endrug 16:51 10.november 2016.

    Trump je kandidiral zaradi denarja in privilegijev.

  • mph 21:44 10.november 2016.

    Me zanima kdaj je bila nazadnje na obisku v Sloveniji.

  • mph 21:44 10.november 2016.

    Ali kot nekateri naši politiki v upanju, da mu bo uspelo pravočano popravit kakšne zakone, preden kaj odkrijejo. :-)

  • popokatopetl 10:59 10.november 2016.

    Mogoče bo pa Trump Belo hišo rajši na črno oddal kakšnim mehiškim clandestinom

  • popokatopetl 11:01 10.november 2016.

    Hja bojim se da bo res več naredil, ampak več škode. Tako kot tisti zadnji republikanski pajac na B, bližnjevzhodni kakec ki ga je v veliki meri zamesil on je sčasoma v obliki begunskega vala pljusknil vse do nas.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.