Avto /avto/iz-druge-roke
35674 ogledov

Menjava gum ne bo nikoli več poceni

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • samo.jst 11:21 22.april 2021.

    Ne bom niti iskal, ker predvidevam, da že obstaja in to za smešno nizko ceno - vulkanizer/mehanik odstrani tipala iz feltn in jih namesti v ločeno neprodušno škatlo, ki zdrži notranji pritisk do par Barov. Škatlo se namesti bilokam v ...prikaži večv avtomobil in moduli še naprej posredujejo računalniku podatek da je vse ok. Na feltne pa se vgradi standardne ventile in se še naprej občasno ustavljana bencinskih pumpah in kontorlira tlak ročno. Tako so stroški menjave spet par 10€.

    • badadubada 14:33 22.april 2021.

      Edino lažeš da nisi tega iskal ko si potreboval. Saj je na YouTube-u točno ta video katerega sem tudi jaz pogledal ko sem imel podobno težavo.

    • gggg 19:56 22.april 2021.

      Neumnost da ni večje. Zakaj bi v avto montiral škatlo pod pritiskom samo zato, da na 8 let ne bi rabil plačati dodatnih 20 EUR za menjavo senzorja? Saj baterija gre tudi v tisti škatli pod pritiskom. Predvidevam, da je ...prikaži več zate kvečjemu kakšna stoenka, letnik 1987. Ali pa si eden tistih, ki imajo SUV, pa ne vejo, da se za telefoniranje uporablja Bluetooth, ki je del serijske opreme.

  • JP89 13:15 22.april 2021.

    Mene še nikoli, pri nobenem vulkanizerju, ni stalo več kot je na ceniku zaradi TPMS. Menjave senzorjev pa ne moremo šteti kot strošek pri menjavi gum. Moji na obeh kompletih platišč držijo že slabih 7 let. Edino, kar mora vulkanizer ...prikaži več paziti, je, da jih ne odlomi. To pa je potem njegov problem.

  • igorgeus 22:43 22.april 2021.

    pod krinko varnosti delajo vse, da se podrazi. temu so namenjeni vsi sistemi "za varnost", ker itak je vsakemu jasno, da gre za denar in ne za ljudi. ce bi slo za ljudi, ne bi delali blokade motorjev, ampak manj ...prikaži več zmogljive motorje, ki bi bili cenejsi.

  • alen009 08:58 23.april 2021.

    nepotrebna balast.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.