Slovenija
37696 ogledov

Menjava nastanitve tik pred odhodom na dopust

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sara_Mofflin 18:19 07.avgust 2018.

    Dobra novica za vse moje prijatelje. Podjetje, ki ponuja spletno dejavnost na domu... Kmalu po nekaj urah dela lahko zaslužite do 25.000 dolarjev mesečno... Pridružite se nam in obiščite našo spletno stran za več podrobnosti ... Torej sem začel ..... ...prikaži več ........ ➤➤➤➤➤➤➤ www.Earn91.Com

  • Tojeto 15:34 07.avgust 2018.

    Četrta zvezdica na Hrvaškem pomeni, da mogoče ne dobiš salmonele

  • antitrust 15:56 07.avgust 2018.

    Kompas je v hrvatarskih rokah, torej nič čudnega.

  • perhan63 08:41 07.avgust 2018.

    ma ta kompas je qurac..kdo še potuje z njimi ..same negativne izkušnje in komplikacije..pa nategi

  • Ferluci 12:56 07.avgust 2018.

    Nič posebnega - vsekakor Kompas ni agencija, ki bi ji človek lahko zaupal. Zaradi slabih izkušenj, ki sem jih doživel z njimi, se raje poslužujem storitev ostalih (domačih ali tujih) agencij.

  • igor97 09:36 07.avgust 2018.

    Oddaljenost med krajema je 9 km. Po mojem je hotel v Novem Vinodolskem boljši. Tudi meni se je to zgodilo in sem vse skupaj dobronamerno sprejel.

  • k0libri 15:56 07.avgust 2018.

    Bere se kot neko razvajeno jamranje. Saj so vedeli, da hotel mesec dni pred dopustom še ni zgrajen. Nobenega stiskanja v kot ni tu, razvajene duše!

  • mici79 09:25 07.avgust 2018.

    Ok, ni se mogel družiti s prijatelji... Ampak kako pa lahko plačaš počitnice v hotelu, ki ga praktično še ni. Bi moral sam pomisliti, da bo lahko kaj šlo narobe. Kdaj pa je kakšna stvar bila dokončana do takrat, kot je predvideno...

    • kapibara 13:09 07.avgust 2018.

      Ka pa ponujajo nekaj, kar ni ! - Čisti nategun od agencije. - Da pa to naredi kompas, pa :-( do sedaj je bil dober

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.