Slovenija
125 ogledov

Mercator se boji konkurence

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 17:08 09.oktober 2011.

    lidl pa hofer sta tut kvaliteta...bi si upal trdit, da v marsičem..mercator pa drag k žefran...za 20 eurov je v lidlu ali hoferju polna vrečka medtem ko v mercatorju za 20 eurov komaj pokriješ dno vrečke...nej se zamislijo al pa propadejo!!!

  • 1111 16:44 09.oktober 2011.

    ...mercator je že na dnu, je naj dražji!!

  • Jerry Pikes 17:46 09.oktober 2011.

    Če ne bo več delikates, kam pa se bo hodlo po malice ?Ni razloga, da je v majhni trgovinici 15 vrst zobnih ščetk in 10 vrst toaletnega papirja...male trgovinice živijo od strank, ki pridejo dnevno po pivo, malico ...prikaži več in če maji tak šiht še kaj malega, kar bi ponavad kupli po šihtu...

  • multinet 18:15 09.oktober 2011.

    Delo s svojimi zaposlenimi je edina prava pot. Ko bo uprava to spoznala bo naredila korak v pravi smeri.

  • suzana.kos 17:44 09.oktober 2011.

    meni se pa zdijo blagajničarke totalno počasne... pa tudi pri delikatesi in kruhu...vedno živce izgubim, ko stojim v vrsti

  • Niko_K_ 19:52 09.oktober 2011.

    Dokler bom dobil veliko več za svoj denar v Hoferju ali Lidlu, bom hodil v Mercator kupovati samo tiste stvari, ki jih tam ne dobim.. Imam rad Slovenijo, vendar žal.. Tudi živeti moram.

  • d 09:09 10.oktober 2011.

    si morda že razmislila za obisk psihiatra, če te takšne stvari znervirajo ... morda nebi bilo slabo

  • d 09:12 10.oktober 2011.

    pol pa ne hod v mercator, kupuj izključno v hoferju, jaz se imam rad in ne jem hrane ki jo jodlarji s pretečenim rokom pošiljajo na balkan

  • d 09:12 10.oktober 2011.

    pol pa ne hod v mercator, kupuj izključno v hoferju, jaz se imam rad in ne jem hrane ki jo jodlarji s pretečenim rokom pošiljajo na balkan

  • mirko 17:21 09.oktober 2011.

    Res je, morali se bodo malo pocenit. Imajo pa v povprečju v eni trgovini precej več osebja kot ga ima Lidl in Hofer. Reorganizacija jim ne bi škodila tudi v poslovodskih vrstah ter na vrhu uprave. Bog si ga vedi ...prikaži več kakšne plače si talajo vodilni? Majhne sigurno ne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.