Avto /avto/kombinirana
8725 ogledov

Mercedesovo nagrajeno vozilo za manj kot 19 tisočakov

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mildred_Smith 14:02 03.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • dizelcek 08:20 05.februar 2022.

    Pozdravljeni, gre se namreč za čisto pravi Renault Kangoo samo da je sprednji del preoblikovan za Mercedes Citan, notranjost ima drugačno armaturno ploščo in svoje prikazovalnike in malenkost boljše sedeže. Vse ostalo karoserija, motor, podvozje, vrata, stekla so Renault kangoo. ...prikaži več Avto se celo izdeluje v Renault tovarni na enaki proizvodnji liniji kot Kangoo, celo med izdelavo so na istem traku Kangoo in Citan, samo drugačna oprema pri sestavljanju. Zaradi boljšega izgleda je pa dosti dražji. L.p

  • david193 12:34 04.februar 2022.

    Ste hotli napisat plagiat kangooja je dobil nagrado. Kdo daje te ocene. Prej ko je bil renaultov znak na maski ni bil nič vreden, zdej ko je pa zvezdica je pa kar dostavnik leta🙉 Se pravi da renault dela veliko ...prikaži več boljše avte od mercedesa sam v obliki znaka je problem💩

  • dizelcek 08:27 05.februar 2022.

    Vsakemu kupcu pa svetujem da doda 2.000eur pri nakupu 1.kom Citan in dobi za enako ceno 2.kom Kangoo, da se boste pa potolažili, se pa lahko hvalite da imate 2.nova Citana samo da je na vašem znak in ime od ...prikaži večd Renault Kangoo. Navse zadnje se mi zdi, čeprav sem ljubitelj Mercedes.ov, novi Kangoo nekoliko lepši in bolj atraktiven. Bi pa vsakemu svetoval pri izbiri nakupa novega tovornega vozila Kangoo, zakaj vedno bela barva, malenkost dodate in naročite srebrno barvo in osnoven Kangoo bo postal lep

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.