Avto
10549 ogledov

Merili bodo z radarjem, za katerega nimajo vseh dokazov, da deluje

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 08:27 14.avgust 2018.

    Samo da se krade pa je opankar zadovoljen.

  • maresem 08:01 14.avgust 2018.

    Čarapanar pač vlada po sistemu, pola meni, pola tebi. Močvirniki - imate, kar si zaslužite.

    • Avatar Leon
      Leon 10:42 14.avgust 2018.

      @mare ........žal pa niso močvirniki edini ,ki jih okoli prenaša državna birokracija ,ki ima podporo v krivosodju .

    • kapibara 10:59 14.avgust 2018.

      @mare.. žal nam je Ćarapan vsiljen :-(

    • maresem 19:36 14.avgust 2018.

      Ja... hm.. se kar z obema strinjam... Žal je taka realnost. Pač boste morali nekaj storiti....

  • ode 08:10 14.avgust 2018.

    Ko je takrat predsednik vlade v odstopu Miro Cerar podpisal marakeško deklaracijo, o tem ni nihče hotel ničesar slišati. Režimski mediji so zanikali kakršnekoli trditve o novem valu migrantske krize, ne da bi sploh vedeli, kako je Cerar predal Slovenijo ...prikaži več migrantom s preprostim podpisom. Ni bil edini, vse preostale evropske države – z izjemo Madžarske – so ravnale enako.

    • Janez_53 08:39 14.avgust 2018.

      Si se malce izgubil??? Tule je govora o radarjih, zato ne serji s svojimi nakladanji.

    • Janez_53 08:40 14.avgust 2018.

      Si se malce izgubil??? Tule je govora o radarjih, zato ne bluzi s svojimi nakladanji.

    • Janez_53 08:41 14.avgust 2018.

      Si se malce izgubil??? Tule je govora o radarjih, zato ne bluzi s svojimi nakladanji.

    • matermila 14:12 14.avgust 2018.

      Janez 53,človek se je res izgubil,pa tudi ti nisi daleč od tega(3x isto)

  • miki1234 08:20 14.avgust 2018.

    edini so se prijavili na razpis, ker je posel že vnaprej dogovorjen... 10%?

  • jakec1575 08:44 14.avgust 2018.

    Mol za moj denar pokuje najdražje stvari ze 10 let. jaz ne vem kako narod se voli te iste ljudi. ne recem, premaknili so investicije ampak lahko bi tudi precej ceneje. denar izginja in ljubljana postaja draga kar pritiska na ...prikaži več avtohtone ljubljancane, da se morajo izseljevati iz svojega mesta.

    • maresem 10:17 14.avgust 2018.

      In kdo je to kriv?? Verjetno JJ in desnica. Volil si pa levičarsko bagro, Zdaj pa stiskate rep med noge... avtohtoni ljubljančani hahaha.... Podpirajte še naprej to golazen.

    • matermila 14:10 14.avgust 2018.

      ljubljana postaja draga kar pritiska na avtohtone ljubljancane, da se morajo izseljevati iz svojega mesta. ......Pa to je cilj vašega ljubljenega šerifa,da vas čim več izseli in naseli svojo južnaško bračo.Skoraj bojo občinske volitve,pa ga spet obkroži.Poznam veliko Ljubljančanov (Slovencev),ki ...prikaži več jamrajo nad čarapanom,ampak šerif znova zmaga.Pa ne mi rečt,da ga volimo Štajerci.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.