Slovenija
6556 ogledov

Merklova naj bi poklicala Janšo

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AnGus 14:21 20.november 2020.

    4 veličastni pa v jok!

  • andrej084 13:41 20.november 2020.

    Nisem še zasledil, da bi poklicala četverico koalicije KUL. Morda ima pa Kordiševo številko v imeniku.

    • popokatopetl 14:31 20.november 2020.

      Nisem zasledil, da bi četverica koalicije KUL pisarila evropskim ustanovam kakšna problematična pisma. Merkelčin štab je najbrž zaradi Twitovega opazil, da imamo tudi pri nas resne težave z vladavino prava, saj je bilo očitno zaznane precej korupcije (npr Patria, Zokijev ...prikaži več mutni posli), akterjev pa organi ne zmorejo obsodit in so zapovrh še vedno na vodilnih položajih v politiki. Glede tega so celo HR pred nami.

    • alibaba40 17:07 20.november 2020.

      ja kaj pa bi naj pisali tile grajski norčki iz lokostrelskega kluba , če lahko pridejo na oktoberfest na pivo.. po nastopu koalicije usranih levakov na slo1 bi vsak normalen politik takoj odstopil iz vseh funkcij, tudi iz vaških društev.

  • sunny35 14:34 20.november 2020.

    šolarčki včeraj pri Tanji Gobec: mami; oči mi ne da igrače, mami, oči mi ne dovoli ven, mami, oči mi je vzel punčko; mami, oči me je kregal... 🤣🤣🤣😂...še mami je blo nerodno....🤣🤣🤣🤣

  • Janez 15:55 20.november 2020.

    Merklova je izjavila , da je sedanja ureditev, ki sta jo sicer Poljska in Madžarska blokirali dobra in ne vidi razloga za spremembo. In to namerava Janši povedati , ker on razume samo če mu kdo, ki je pomembnejši pove ...prikaži več resnico in dejstva.

    • asmas1965 17:18 20.november 2020.

      janez,kaj si prisluškoval pogovoru ,da vse veš?Lepo od tebe da nam poveš kaj sta govorila

  • Avatar Leon
    Leon 13:38 20.november 2020.

    Merklova naj bi poklicala Janšo in ga povprašala po zdravju . Ali mu je varekina pustila posledice ?

  • sam1 19:00 20.november 2020.

    Ja mama Angela ga bo prosila odpuščanja,ker drugače je vprašljiv obstoj EU....

  • ode 17:18 20.november 2020.

    Navila mu bo uro, ker ne govori lepo o ubogih migrantih.

  • medolino 18:05 20.november 2020.

    Tocno tako ,, alibaba,,--ti cepci levicarski , 20 let nisem volil...sedaj pa bom, samo levicarjev NE..NIKOLI, barabe, samo mecejo polena pod noge, so pa bili tako vsi za en drek

  • alibaba40 15:31 20.november 2020.

    le kaj bi vi revčki brez JJ, cele dneve 24/7 komentirate neke neumnosti, vsak stavek, vsako vejico.... zadnje volitve sem prešprical, po ogledu vaših štirih nedonošenčkov na slo1, naslednjih zagotovo ne bom. ampak o tem nikjer nobenega članka. kaj takšnega ...prikaži več ne vidiš njkjer na svetu, sramota, te cvileče bebčke lahko volijo le izvaljeni iz jajčeca. in to je alternativa? vidim, da spet drvimo v prepad.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 14:25 20.november 2020.

    Dajte levičarske zgube napišite kolikokrat ja Angela poklicala Šarca ali Cerarja?? Nikoli ju ni in ju tudi nikoli ne bo saj se z njima nima kaj pogovarjati!!

    • popokatopetl 14:33 20.november 2020.

      Onadva pač nista nikoli pisarila takih neumnosti da bi ju bilo treba klicat.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 14:42 20.november 2020.

      popokatopetl Onadva nista nič niti nista dovolj pametna,da bi ju poklicala niti nebi upala dvigniti telefona saj se z tako pametno žensko nebi imela o čem pogovarjati!! Šarec višje od vaških veselic ne doseže Cerar pa je pravi luzer niti ...prikaži veči nobena ženska ne more živeti z njim!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.