Šport
253 ogledov

Meteorski vzpon in neizbežen pad F1

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 14:39 22.marec 2017.

    Jest sem pa sit tegale njegovega jamranja pred vsako sezono, pa sej stručko kot je on, šolan kao, zna jezike, pa kje jebeno piše da mora bit komentator ravno na eni od SLO televizij, pa sej je TV hiš ki ...prikaži več si želijo strokovnjakov kot je on dost po celi EU kaj šele na svetu, zakaj ne gre iskat službe tja, ampak raje jamra kako nekaj ni po njegovem mnenju ok na SLO javni TV. Vem pa eno on bi delal za katerokoli TV na obli, KATERA bi PLAČALA njemu plačo in POKRILA vse STROŠKE potovanj po prizoriščih, to je imel prej zagotovljeno prvo na RTV kasneje na POP TV vse to si je pa zlobiral sam, preko svoje Tete SLAVICE, zdej ko pa se je ločila pa tko ne more več on prit z BERNIJEM v stik, vsaj preko TETE ne več, to ga je zjebalo in nič drugega. Ampak sej ni problema, sposoben je pozna vse živo, tako da drži se in SAMO JUNAČKI napred.

  • krtmen1 16:08 22.marec 2017.

    Dokazila prosim, da je Mirsad "priznani strokovnjak"? Meni ne deluje niti priznan, še manj pa strokovnjak. No za trače mogoče res.

  • Harrison 06:58 23.marec 2017.

    Glede njegovega komentiranja, ne bi izgubljal besed. Velikokrat je delal dramo iz nič, ko pa bi lahko, je po navadi zamudil, ker se je vmes ukvarjal z bog ve s čim. Glede F1 pa takole, zadnje leta imam jaz ta ...prikaži več F! vsak dan npr. na Celovški v Lj. Se nekam usedem in gledam, kako bolidi vozijo eden za drugim tudi več kot uro in pol. Atraktivnosti več ni, ne bo več tudi gledalcev. Jaz prav nič ne pogrešam teh prenosov. Vsake toliko časa vržem uč na ORF1, pa ne za dolgo.

  • mrki 12:01 23.marec 2017.

    Eden izmed njih je zagotovo ta, da je šla usmeritev delno v napačno smer-------------------------------------------Mirza , eden je pa tvoj uuuulllalalalalallal uuulalalallalalala !!

  • Avatar Leon
    Leon 13:48 30.april 2018.

    Berem v rumenem tisku ; Miran Ališič je dobil otroka ! Ups ,,,to je pa zdravniški poseg stoletja .

  • Avatar skeptik
    skeptik 11:17 22.marec 2017.

    Pri nas doma nihče ne tekmuje v plavanju, pa vseeno spremljamo vsa prvenstva. Ponavadi so starši otrok na samih prizoriščin in ne pred TV ekrani. Formula 1 je samo še bleda senca same sebe in zato ni prav nobenega interesa ...prikaži več za prenose. Metanje denarja stran

  • tomaz 11:25 22.marec 2017.

    Kšefta mu zmankuje, mu gre pa v nos, da ga ne najamejo. Sicer imam res svoje mnenje okoli nacionalke, vendar imam svoje mneje tudi okoli Alešiča. Saj ne rečem, da se v formulo ne spozna, ko je pa komentiral smučanje, ...prikaži večral smučanje, je bil pa čisti podn.

  • McClain 11:34 22.marec 2017.

    delno je tole res. F1 sem spremljal od otroških let, le zdaj sem jo prenehal, ker je enostavno škoda popoldneva za buljit v TV, ni dovolj zanimivo. Bolje it na kolo ali napet mrežo za odbojko pred hiso. Pa še ...prikaži veče tisoč drugih stvari je bolj zanimivih, žal

  • stanekos 14:29 22.marec 2017.

    Moram reči, da se strinjam 90% z njim. Težava je, da preveč direktno naliva čistega vina, slovenceljni pa tega ne marajo.

  • porko2 17:29 22.marec 2017.

    Jaz sem se nehal zanimat za F1 samo zaradi Mirana. Vedel je vse povedati kdo s katero spi, komentiral pa je večkrat, da vodi dirkač, ki je v resnici odstopil 10 krogov nazaj.

  • porko2 17:32 22.marec 2017.

    Kako lahko folk spremlja plavanje na tv. Živ dolgčas.

  • porko2 17:33 22.marec 2017.

    Ja, to pa je bila burleska stoletja. Še smučanje sem spremljal na drugih kanalih, samo, da ga nisem poslušal.

  • Žurnalček 22:02 22.marec 2017.

    Kakšen je to šport , ko zaspim po tretjem krogu , če štart uspe in se zbudim 2 kroga pred koncem ! V življenju nisem videl cele dirke !

  • Skippy 23:57 22.marec 2017.

    Polžja dirka je bolj zanimiva kot F1. F1 so delale napeto nesreče, prehitevanja, zahrbtne poteze. Sedaj pa je vse sterilno.

  • Janez_53 14:06 22.marec 2017.

    Gospod Ališič, dolgo let sem spremljal formulo 1, ampak vaše komentiranje mi je vedno kvarilo užitek! Takšnega neartikuliranega, nečloveškega vpitja ob napetih situacijah v življenju nisem slišal od nikogar, pa sem star skoraj 65 let. Delovali ste zelo moteče, ker ...prikaži več se niste bili v stanju vsaj malo obvladati. Dobro, da je tega konec. Dirke F1 so postale zanimivejše - vsaj zame.

  • Avatar care
    care 15:59 22.marec 2017.

    Pro Plus je odkupil pravice za prenašanje moške košarke tako da bomo letošnje evropsko prvenstvo gledali na POP TV in Kanalu A . Sanja Modrić in Miha Žibrat sta preteklost :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.