Magazin /magazin/vip
47 ogledov

Michaela Schumacherja zapustil zdravnik

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:50 20.februar 2017.

    Ali pa so komentarji tipa... dobro da se je cepil, če se ne bi, pa zdaj ne bi imel le nevroloških motenj ampak bi bil mrtev... Na primer... Pač ljudje imajo radi kolateralno škodo, a buh ne dej, da bi ...prikaži več se slavnim kej zgodilo, pol je pa to cel škandal. Isto je, kot v koncetracijskih taboriščih med 2. sv vojno, samo da so fašisti država in njeni birokrati, državljani pa židi, za nevidno ograjo, pod represijo na vsakem vogalu. Dobiš vodo, za kazen pa moraš (če potegnem cel krog) plačevati istim fašistom bančne luknje - sicer vode ne dobiš.

  • dimnikar 10:08 20.februar 2017.

    Če pa pišejo o neznanih ljudeh, so pa komentarji polni "prvič slišim za tega loleka, kaj me briga da je šla en francka tja in drugam", itd

  • maresem 08:59 20.februar 2017.

    Ko bi že enkrat nehali utrujat s tem Šumaherjem. Brigajo naj se še za ostale, ne samo za tiste, ki se valjajo v denarju. vsak je vreden enake pozornosti.

  • Merkava4 15:26 20.februar 2017.

    Mene zanima kaj je s Šumijem!! Če koga ne briga pač ne bere - tudi jaz ne prebiram kuharskih nasvetov in rumenih čenč - goveda Slovenska...

  • privat 19:42 22.februar 2017.

    kaj j e z šumijem..rastlina in nič več. breznege pa še to ne..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.