Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
3280 ogledov

Četrt milijarde za nove fasade, okna in kurilne naprave

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mare Hropa 11:58 18.september 2019.

    Če gledamo ozko samo skozi denar, egoistično, računice v tem primeru ni. Treba je gledati širše. Manj porabljene energije pozimi za ogrevanje, poleti za hlajenje, pomeni manj škodljivih vplivov na okolje, npr. boljši zrak, manj obolenj, manj bodočih stroškov za ...prikaži več zdravstvo in posledično manj prispevkov, ...

  • Avatar jezeran
    jezeran 10:09 18.september 2019.

    Tega nisem nikoli razumel. Sam sem zamenjal okna izoliral mansardo, pa se mi ni ogrevanje na letni ravni nič zmanjšalo. Če dam na hišo fasado me pride cca. minimalno 15000 EUR. Za ta denar imam ogrevanja za 10 let. Pa ...prikaži več če z novo fasado prišparam polovico, sem na istem čez 20 let. Vmes pa mi hiša, kakor slišim od drugih začne bajta plesneti, se pravi moram še vsako leto barvati, kar je dodaten stroške. Če montiram prezračevalni sistem je še dražje. U glavnem kje je tle računica.

  • Avatar praufo
    praufo 12:12 18.september 2019.

    vse te investicije so na dolgi rok povrnejo ... treba je vedet, da smo rekorderji po številu lastniških stanovanj oz. bajt, ki so se gradile z mešalcev in kišto piva ... narod je po eni strani veliko krat reven in ...prikaži več si ne more privoščit investicije, po drugi strani pa neznanje in ločitev med stroškom in investicijo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.