Magazin /magazin/film-glasba-tv
88 ogledov

Miloš znorel, DJ-u grozil s steklenico!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:10 16.maj 2015.

    "Ali me boš zdaj poslušala ali me pa nikoli več ne boš videla"Haha pol pa ta človk k je samovoljno zapustil Bar, se vrnil, še enkrat zapustil grozi. Dej da nam poču od smeha. Tragikomedija kako otročji je. Te ...prikaži več ženske pa tud ne razumem zakaj se ji Miloš še vedno smil? A zato ker se je z glavo ob zid trdo prbil? Al zato ker je včasih celo kul? Pa ženska dej prid mal k pameti pa spoznaj že enkrat da manipulira s tabo. Točn tko kot otroček se on obnaša. Otroček ujet v odraslem telesu.

  • zic 11:39 16.maj 2015.

    mene samo zanima, pa zaboga, kje dobijo vse te pacjente???

  • Papaja Popi 15:20 16.maj 2015.

    Sami primitivci.

  • iravadi 06:40 17.maj 2015.

    Pa saj so umobolnice pr nas polne...

  • iravadi 06:42 17.maj 2015.

    Edino, kar je naredil pravilno je, da se je sam užgal z glavo v zid...

  • 4krogci 15:41 16.maj 2015.

    Haha to je pa najbolši bar hahaha Sami primitivci zavozeni v njemu. Menedzer pa kao nek vrhunski a niti bara nezna vodit! Da ti en tak bar sredi lj z vso medijsko pozornostjo dela izgubo moreš bit resnično nesposobn!!

  • Koka 13:43 16.maj 2015.

    Pismo, s folka se res delate norce, servirate nam balkanske pritepence... in s tem poneumljate predvsem najstnike !!! S tem mislim na komercialno TV.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.