Slovenija
4969 ogledov

Ministrova desna roka pijan za volanom službenega avta

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 19:23 15.april 2020.

    Mladi SDS je na kokainu za stari člani SDS na alkoholu ,šef pa na tabletah . Stranka debilnih Slovencev .

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 19:29 15.april 2020.

    Nas jebejo z odloki,ki se spreminjajo vsakih 5 minut,golazen na oblasti se ga pa prbija in vozi pijana in drogirana po praznih cestah,ker so raji vožnje in gibanje popolnoma omejil samo na svoje občine z izjemo tistih,ki delajo!

  • FranjoL 19:37 15.april 2020.

    Vsakemu se lahko zgodi. Ni pa mi jasno, kako. Ali je alkoholik, da pije sam, ali pa je kršil omejitve gibanja in je bil na kakšni zabavi. Bi ga bilo dobro malo izprašat. Pa očitno je upal, da se ne ...prikaži veče bo razvedelo, da je komaj danes podal odstop, dobili pa so ga že 2.4..

  • maresem 20:20 15.april 2020.

    Breznik, tole si ga pa zelo zasral. Dal si povod levakom, da te bodo sisali kri, kar si pa čisto sam kriv.

    • janez60 20:28 15.april 2020.

      Ta desni naj bi ga hvalili, res si buksl. Pijandura je pijandura, pa naj bo Kučanov ali Janšev komunist.

    • maresem 12:31 16.april 2020.

      @janez, buksel si ti in to tromotorni. Kje sem pisal, da naj bi ga desni hvalili? Kreten debilni levičarski!

    • janez60 18:27 16.april 2020.

      Maresem res sem levičar, me v šoli niso pustili pisati pa sem se prekvalificiral v desničarja. Nisem pa bil v tvoji in firerjevi ZK partiji. Partijska pizda je pa za vedno, dokaz si ti.

    • maresem 11:23 21.april 2020.

      @jani, sanja svinja o koruzi a koruze nema. Veš kdo je tukaj svinja? Nihče drug, kot ti in tvoja komunajzarska drhal, ki so ji prirezane perutke.

    • maresem 11:25 21.april 2020.

      @janez, mene niso rabili učiti v šoli, ker nisem bil tako zabit, kot si bil ti in sem sam spoznal katera pot je prava in komunajzarska zagotovo ni.

  • Janez_53 19:31 15.april 2020.

    No, lepotec-treba je imeti tudi kaj pameti, če se spravljaš na cesto! Upam, da bo Hojs imel toliko jajc, da bo sprejel ponujeni odstop!

  • Pepi 09:42 16.april 2020.

    Piše ",da je napihal 2x več kot je dovoljeno,kakor jaz vem , če voziš službeno vozilo,ni nič dovoljeno,se pravi 0,0,vsaj tako piše v zakonu ??

  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 06:36 16.april 2020.

    takoj odstopit in pika. upam samo, da ne bo sedaj to 1 mesec glavna novica na TV, podobno kot metla od Marjetke Rupel. Sicer pa ima POP TV že tako izdelano bazo debilov preko kmetije, turških in mehiških nadaljevank itd... ...prikaži več.. Ocenjujem na splošno, če se je kdo našel tu noter, se mu opravičujem.

    • Avatar Leon
      Leon 07:41 16.april 2020.

      Hojs je pokazal na POP TV ,da je primitivec in politični kreten podobno kot Počivavšek . Takšni so sramota za narod .

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 07:26 16.april 2020.

    To je zarota udbo-murglske mafije. Breznika so prisilno napili in tako pijanega posedli v avto i poslali na pot. Par kilometrov naprej, so postavili policijsko zasedo in ga ustavili in opravli test alkoholiziranosti, sem 100% da test ni bil opravljen ...prikaži večn pravilno. Hojs ima prav, je potrebno raziskati ozadje vsega, in kako se to lahko zgodi poštenem človeku, ki hoče dobro za vse. Stopimo skupaj, ne mečimo si polen pod noge.... večina njih je itak pijanih (od oblasti) pa hitro padejo ;)

    • Avatar Leon
      Leon 07:38 16.april 2020.

      Kaj si gledal Jureta Godlerja ? Godler je najboljši .

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 10:29 16.april 2020.

      @Leon Nisem gledal, če je pa povedal kaj podobnega... pa tudi ok :)

    • janez60 12:38 16.april 2020.

      lolekbolek ti si pa še večji buksl kot zidar Hojs.

    • janez60 13:01 16.april 2020.

      lolekbolek oprosti sem šele potem videl da si napisal le razmišljanje poštenjaka Hojsa, je v maniri firerja za vse so krivi drugi, le SDS ovci so pošteni.

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 16:19 16.april 2020.

      @janez60 ne skrbi :)

  • Lavdan 23:09 15.april 2020.

    Služben avto je o,o. Sedaj bo Hojs maltretiral policaje, kot da so bili oni pijani.

    • janez60 12:35 16.april 2020.

      Saj ta pujs že izjavlja da bo preveril če mu policisti niso nastavili past. Verjetno so ga najprej zgrabili in mu vlivali alko v usta in ga prisilili da se je šel vozit. Znano po janšistih, vse so krivi drugi. ...prikaži več Se takoj vidi kakšen nivo razmišljanja ima ta zidar, policijski minister.

  • SonnyBlack 22:05 15.april 2020.

    z sluzbenim autom?nazgan??pa se prehitro??? pa 2,4, se je to zgodilo,pa do zdaj se cakalo??? verjamem da ni edini.ljudem ki so na taksnih polozajih,je vec kot nedopustno tsko dejanje,ampak ker je cela nasa politika en vlki kul pijancev in mamilasev,bojo ...prikaži več to ze sevob pijaci in drogah dogovorili,da iz tega ne bo nic.se hujse stvari so zsjebali,bojo to tudi,brez skrbi bodite,jutri se bo ze vozil z novim sluzbenim autom

  • Avatar praufo
    praufo 19:28 15.april 2020.

    ja sej v teh časih je težko bit brez česarkoli, edina varianta je, da si zated od informacij ... težko je, res je težko

  • Avatar Markiolenna
    Markiolenna 00:52 16.april 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • micktore 21:57 15.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.