Slovenija
6615 ogledov

Ministrstvo pojasnilo, zakaj 50 tisoč evrov za "zmenkanje"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • klincek 18:17 03.januar 2019.

    Nevladne organizacije to je isto kot bi z lopato denar metal skoz okno.

  • miho 16:41 03.januar 2019.

    Spet nekaj, kar bi moralo biti, pa ni. Spet bo nakladancija o tem, kako bi moralo biti, polni časopisi bodo leporečenja, na koncu pa bo samo 50 k EUR porabljenih brez vsakega haska (razen tega, da bo morda kdo zaveden ...prikaži več z leporečenjem, ker ne bo pravočasno ugotovil, da gre samo za projekt.

  • miki1234 19:29 03.januar 2019.

    vse takšne projekte za katere se že na daleč vidi, da so čisto blefiranje in nesmiseel se ne bi smelo financirati iz proračuna.

  • modrival 23:07 03.januar 2019.

    Dobesedno se norčujejo iz ljudi od katerih dobivajo denar, zaposlenih kup ljudi v nekih uradih, inštitutih, ki niso za niti eno samo korist, ti uradi pa še delijo potem denar nevladnim organizacijam, od katerih je pa ponovno več škode kot ...prikaži več koristi. Ljudje pa še vedno neumni in se prepirajo med sabo, namesto da bi se uprli rak rani družbe.

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 09:27 06.januar 2019.

    bo manj problemov, če se sprejme zakon, ki prepoveduje uporabo pametnega telefona do 18 leta starosti, ker postaja bolj nevaren od avtomobila, za katerega zakon že velja. Definitivno otroci niso zreli za uporabo pametnega telefona.

  • brenda 17:39 03.januar 2019.

    Mesečno delam s polnim delovnim časom za več kot 7 $. Neprestano sem slišala, da mi drugi govorijo, koliko denarja lahko vložijo na spletu, zato sem se odločil, da ga preučim. No, začel sem z njim in spremenil življenje. ➨➨➨➨➨➨ www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.