Magazin /magazin/vip
10056 ogledov

Mirela Lapanović: "Iskreno, strah me je"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 07:30 21.junij 2021.

    WTF!!!

  • Janez_53 09:01 21.junij 2021.

    Ljubi bog!!! Koga hudiča pa zanima, če so eni lutki ukradli telefon??? A res nimate več občutka za realnost? Le kdo vas plačuje za takšne bedaste članke?

  • bi_ba 09:38 21.junij 2021.

    Ja kje je pa zdaj tisti bogati francoski poslovnež, s katerim je prepotovala ves svet? Vsi so največja možna ljubezen in z vsemi je tik pred poroko, potem pa nič...

  • blayo 09:53 21.junij 2021.

    Jaz nimam žgečkljivih fotografij na telefonu. Pa če bi bil jaz Mirela bi me bilo tudi strah... da mi žnabli ne eksplodirajo.

  • julia 11:02 21.junij 2021.

    Dobr, zaljubljena je najbolj v zivljenju, porocila se tud bo, spet 😂 Jutri pricakujem, da bo medijem poslala clanek, da ima svoja otroka najrajs na svetu, da ji je partner kupil nepremicnino, da odpira kozmeticni salon in pise avtobiografijo. Marelca, ...prikaži več plz, ne razocarat 🙃

  • Avatar karjola
    karjola 16:47 21.junij 2021.

    who is marela?

  • sam1 14:51 21.junij 2021.

    Ha,ha,ha,trapa vsake par let najde drugega,ko jo prvi da na čevelj in vsakič je polna hvale,kako je dobila pravega,,,,,upam,da ti črnogorc malo poravna kosti,pa vcepi malo pameti tja,kjer ti najbolj fali.....

  • labinje 06:06 22.junij 2021.

    Šeena kije polna plastike za otroke daj skrbet baba tumpasta.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.