Magazin /magazin/vip
14304 ogledov

Mirela razkrila, zakaj je zapustila zaročenca

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • perhan63 07:22 06.julij 2018.

    napisala lezbača irena kolar

  • Majazmaja 09:37 06.julij 2018.

    Še en presežek Ir. K. ... Glede na to, da je tip nek podjetnik (baje?) in ne tolče ravno sociale, mu je menda jasno, da kaj več od priležništva za določen čas od take ženske ne more pričakovati. Vsaj glede ...prikaži več na to, da je v zadnjih n-letih zamenjala že n-zaročencev, da se 'nesmrtno zaljubi v in se daje dol' z vsakim, ki ji prekriža pot in da ni niti m od mame.

  • miki1234 07:44 06.julij 2018.

    ahhh... a pol ne bo nič od njene samostojne poslovne kariere ? :)

  • NKOL 15:08 06.julij 2018.

    fak no, res, popolnoma ste izgubili kompas. Bruham

  • jerneja45 15:02 06.julij 2018.

    Ja, ona je pa res pravi naslov, da lahko svetuje ljudem, kako se obnašati v vezi.

  • Lovebites 09:35 06.julij 2018.

    Saj ta cefur je ne more spremenit,ce je cela operirana in plasticna,lobotomija verjetno tudi vec ni mozna.Vse za promoviranje prostitucije,bravo zurnal.

  • Chloe_Gairdner 17:02 06.julij 2018.

    Google zdaj plačuje € 701 do € 012 na dan za delo na spletu od doma. Nikoli si nisem mislil, da bom lahko to naredil, vendar moj najboljši učitelj zasluži več kot € 32571 mesečno, to počne, in ona me ...prikaži več je prepričala, da poskusim. Tudi novi ljudje to lahko brez težav zaslužijo € 623 dnevno in lahko zaslužijo celo višjee s časom ... Tako sem začel ➤➤➤ ➤➤➤➤ ➤➤➤ www.WebJob8.Com

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 09:42 06.julij 2018.

    Bravo Mirela, lepo je videti kako prava ljubezen premaga vse ovire, samo pogumno naprej.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.