Slovenija
58 ogledov

Mišič in Popovič darovala plači

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • olaf 15:25 07.februar 2014.

    Šarlatani. Zdaj, ko jim gori pod nogami, mislijo z eno plačo rešit stolček.

  • patron 15:32 07.februar 2014.

    me ne prepriča, sta si tolk nagrabla, da bi jih lahko celo leto dajala pa še dlje.....nabiranje pol točk........buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

  • 1111 14:38 07.februar 2014.

    ...lepa gesta...naj jo dajo vsi posranci in vlada, če imajo jajca...čeprav...ne verjamem v te igrice...

  • mph 14:50 07.februar 2014.

    Se strinjam in imata oba mojo podporo. Morda preračunljiva poteza, morda ne, .... ampak sta jo naredila in nekomu bo to dosti pomenilo v tej situaciji. Pohvalno. In če bi vsi pos(r/l)anci dali bi to nekaj prispevalo.

  • JaNov 17:58 07.februar 2014.

    Pravi Slovenac zelo "dobro" pozna pomen pregovorov. Gesta, kljub skritim namenom, pohvaljena.

  • ac-dc 20:00 07.februar 2014.

    Tisoč sto osemindevetdesetim minusom, ki jih imata pri meni bom dopisal dva plusa.

  • Veteran 20:36 26.februar 2014.

    To je samo metanje peska v oči, ker z druge strani samo kradeta in še bosta nadaljevala dokler jih ne spravijo za rešetke kjer zdavnaj spadata!!

  • Sultan Miki 14:50 07.februar 2014.

    Saj če prejemaš eno uradno in še eno neuradno plačo, se je lahko odreči eni plači, sploh če lahko to izkoristiš za nabiranje točk v času, ko je tvoja javna podoba enaka trenutnemu pogledu na Postojno. Če pa imaš resničen ...prikaži več namen nekomu pomagati, ne pokličeš medijev, ampak le daruješ in se zato počutiš dobro...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.