Slovenija
673 ogledov

Misli na Urbana sežejo do Tokia

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:03 07.avgust 2021.

    Lepo da tu pa tam državljani rešimo kakšnega otroka...Hkrati pa sramota za državo, ki troši velike denarje za ubijanje, ne pa za življenja...Da tisto kar se pokrade niti ne omenjamo... In potem se bo spet kdo čudil, ko bodo brezna ...prikaži več polna in giljotina pred parlamentom, kot pri francoski revoluciji..

  • Donald_Williams 09:57 07.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 09:38 07.avgust 2021.

    Koliko so do zdaj prispevale zdravstvene zavarovalnice???🖕

  • Avatar Leon
    Leon 07:51 07.avgust 2021.

    Športniki so zgled vsem ljudem ,ki nesebično pomagajo ljudem v stiski . To je veličina ,ki je politiki nikoli ne bodo dosegli čeprav se bodo z njimi postavljali pred kamero.

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 09:44 07.avgust 2021.

      Koliko je kdo dal v denarju??? Sicer tudi podpis na žogo ni glih od muh,Pogijeva gesta... .Ampak,če se že vrtijo veliki milijoni v košarki,bi jaz dal podpis,kakšno podpisano majico,se malo pozanimal koliko donirajo in pri teh milijonih še sam navrgel ...prikaži več kakšnih 10 ali 20 jurjev. Meni se v denarnici ne bi poznalo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.