Šport
250663 ogledov

Mlada, dvakrat cepljena vrhunska športnica preminila zaradi covida

Komentarjev 84
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Antikrist
    Antikrist 15:09 17.november 2021.

    Cepilci bodo najbrž ugotovili, da je umrla zato, ker ni bila trikrat cepljena.

    • hudini 15:40 17.november 2021.

      Zgleda da tudi ti ne znaš brat

    • h4ck3r 17:29 17.november 2021.

      Antikrist...saj jih je večina polpismenih in znajo prebrati samo naslov, no mogoče jim še tega kdo drug.

    • popokatopetl 19:55 17.november 2021.

      Cepilci bodo ugotovili, da cepivo ne pomaga, če imunski sistem ne deluje.

    • hudini 20:03 17.november 2021.

      Ja popokatepetl ,dobro jutro.Cepljeni že zelo dolgo vemo da cepivo ne deluje če imaš okvarjen imunski sistem,ampak takšnih ljudi je malo in prav zato bi mogli bit vsi cepljeni da bi njih zaščitli pred okužbo

    • blayo 23:20 17.november 2021.

      Anticepilci so sedaj ugotovili da je v epidemiji merilo en človek merodajno 🙈

    • popokatopetl 23:51 17.november 2021.

      "in prav zato bi mogli bit vsi cepljeni da bi njih zaščitli pred okužbo" ---- Sori hudini, tole žal ne drži vode, ker to cepivo ščiti pred okužbo le par mesecev. Tule 3 cepljeni in po <5 mesecih tudi 3 ...prikaži več preboleli :( Kolikor zaenkrat kaže, dlje za nekajkrat zmanjša težje poteke. Precej bi pomagalo za bolnice, če bi se cepili VSI 50+ in druge ogrožene skupine. Ampak korone ne moremo ustavit, vsi se ne bodo špikali 3+x letno.

    • blayo 00:04 18.november 2021.

      popo, nihče ne govori o dolgotrajni zaščiti. Pri vseh korona virusih je podobno. Nihče ni rekel da prebolevanje ni boljše. Je boljše, samo ne toliko ljudi naenkrat, ker so zaradi tega prizadeti tudi drugi družbeni gradniki. Zakaj se cepino?? Zato ...prikaži več da si prihranimo sitnosti, ki jih prinaša bolezen sama oziroma celo njene morebitne dolgotrajbe posledice.

    • blayo 00:04 18.november 2021.

      Ja, OK, lahko se pač ne cepiš in raskiraš da pokasiraš to kar sem omenil v prejšnjem stavku, to je tvoja legitimna odločitev, se mi pa zdi da ni ravno pametna. Razen seveda če si avanturist s samonorilskim nagnjenjem.

    • jakec1575 09:43 18.november 2021.

      tudi ce se ne bi cepila bi umrla oz veckrat prebolevala.

    • jakec1575 10:11 18.november 2021.

      ce bi se vsi mi cepili, se njej ne bi bilo treba pa cetudi bi se, ji ni pomagalo. zato se cepimo vsi ostali, pri katerih cepivo prime in s tem omejimo kolicino mutacij seva. tudi zaradi neprecepljenosti se st ...prikaži več mutacij veca in slabi cepivo. cepivo ni idelana resitev, tudi ne trajna. pomaga pa veliko, da se zdravstveni sistem ne sesuje.

  • Avatar jate
    jate 14:26 17.november 2021.

    KJE STE CEPLJENCI,DA MALO POKRAMLJATE?.....in vse tiho je bilo....!

    • Floki123 14:38 17.november 2021.

      daj preberi zakaj se ji je to zgodilo. pa malo spoštovanja, prosim. RIP

    • Avatar MS
      MS 14:39 17.november 2021.

      jate, kaj bi pa rad povedal?

    • Avatar MS
      MS 14:47 17.november 2021.

      jate =>"Julie je imela dušo bojevnice, toda le redki so vedeli za njeno veliko telesno hibo," trpela za hudo imunsko pomanjkljivostjo.=> RE: jate pa ima dušo strahopetca, vsi pa vemo za njegovo veliko telesno hibo - trpi za hudo UMSKO ...prikaži več pomanjkljivostjo tako kot vsi antivaxerji!

    • marko345 14:56 17.november 2021.

      Jate, sram naj te bo vse piše ti se delaš pa norca iz uboge športnice. Ti predlagam, da se ne oglašaš več, ker si totalen cepec.

    • wopek007 15:01 17.november 2021.

      Cepivo samo po sebi se ne bori proti virus, je namenjeno zgolj temu, da sproži odziv imunskega sistem. Če je ta okvarjen, ti tudi cepljenje žal ne pomaga.

    • Avatar jate
      jate 15:01 17.november 2021.

      RIP vsekakor, ampak vaše mnenje me je samo zanimalo,važno da si je MS dal duška z mojo umsko pomankljivostjo kot jo je sam poimenoval...ajde kost je vržena zdaj pa vsi jo poglodat

    • hudini 15:39 17.november 2021.

      Dejstvo je da si prebral samo naslov,ker pač slabo bereš in si malo bolj počasen

    • h4ck3r 17:28 17.november 2021.

      Jate...primitivizem na vrhuncu...jes vsaka ti čast, v nečem si pa lahko najboljši...

    • Avatar pantani
      pantani 07:36 18.november 2021.

      Cepljeni,še tega ne veste,da je jate ena lepa gospodična,drugače pa R.I:P. Žalostno kako se ena smrt izkorišča na obeh polih!!!

    • krnekina12 07:42 18.november 2021.

      Ti verjamem pantani. Sej zato je pa lohk tok glupa u glavo. xD Sta pa super par.

    • Avatar pantani
      pantani 07:43 18.november 2021.

      O dvospolnik,dobro jutro!!!

    • Avatar jate
      jate 07:53 18.november 2021.

      krnekina...kr neki...hahaha..hvala pantani za podporo :-))

  • simon30 18:07 17.november 2021.

    Mogoce jo je pa ubilo cepivo? 🤔

    • Avatar jate
      jate 19:00 17.november 2021.

      tudi sama sem na to pomislila pa nisem hotela napisat ,ker bi me cepilci poslali na giljotino...in itak če imaš že slab imunski sistem se ni dobro igrat s cepivi ,KI NISO DODOBRA IZDELANI IN KLINIČNO PREIZKUŠENI potem žal najebeš,če ...prikaži več se telo ne more branit tako naravnega kot umetnega virusa ,potem v telesu šibkega imunskega sistema bije dvojna vojna...

    • blayo 23:31 17.november 2021.

      Ki niso dodobra izdelana in klinično preizkušena? Ravno nasprotno, dodobra so izdelana in klinično preizkušena! O kakšnem umetnem virusu blebetaš? Prava fejsbuk doktorica virologije.

    • Avatar jate
      jate 07:33 18.november 2021.

      blayo...že 100x sem napisala da moraš znat brat med vrsticami kaj želim povedat...pač intiligentni razumejo...umetni virus je zame isto kot gensko spremenjen virus oz cepivo...in niso klinično preizkušeni...kaj ti ni jasno ,da smo ravno zdaj mi oziroma VI POSKUSNI ZAJČKI,da ...prikaži veča nas pokončajo...preveč folka na svetu...kapiš? vi "genetiki"boste pokrepali ,mi pa preživeli,saj veš zakon močnejšega,naravna selekcija itd.

    • blayo 11:55 18.november 2021.

      Spet fejsbuk akademija sodobne umetnosti manipulacije. Ne vem kdo ti tako dobro laže, da mu vse verjameš. Nič v cepivu ni gensko spremenjeno, od kod ti ta ideja? Glede na to da te skrbi gensko spreminjanje... večina koruze je danes ...prikaži več gensko spremenjene, koruzni škrob pa eden najbolj uporabljanih dodatkov v prehranski industriji, bi pričakoval, da se boš po tvoji logiki in znanjem pridobljenim na fejsbuku, zdaj zdaj spremenila v koruzo 🙈

    • blayo 11:57 18.november 2021.

      V glavnem 100x si povedala laž, tolikokrat, da ji tudi sama verjameš 🙈😂

    • Avatar jate
      jate 12:02 18.november 2021.

      ja tudi koruza je že gensko spremenjena,,saj veš da je vso sadje in zelenjava čudnega okusa ,ni več tistega dobrega okusa in vonja,recimo po finem domačem paradižniku ,ko ga režeš diši cela kuhinja po njem...pa še to nimam FB in twiter itd

    • blayo 12:27 18.november 2021.

      Ja, samo povej mi potem zakaj se ne spremenimo v koruzo oziroma paradižnik, glede na to da vse kar pojemo vsebuje tudi RNA zapis tega??? Zakaj se človek, ki poje najmanj 1 hamburger na teden ne spremenijo v kravo? Ti ...prikaži več se pa obremenjuješ zaradi 30 mikrogramov cepiva 🙈

    • blayo 12:47 18.november 2021.

      Eden od pomislekov anticepilcev je, da je v cepivu nekaj kar nas bo vse pobilo... ko anticepilcu preberemo sestavo cepiva, ga je živa groza... Aluminij! Aceton!!!!! Potem si pa ene par sestavin kar izmislijo... Grafen!!!!!! Vse nas bodo pobili! 🙈😂😂

    • Avatar jate
      jate 19:30 18.november 2021.

      e blekić blekić...saj se lahko skupaj smejiva drug drugemu,meni je smešna tvoja verzija tebi moja hahaha

    • blayo 22:18 18.november 2021.

      Ti raje povej česa se zares bojiš, ne pravljic o nevarnosti cepiv prodajat, če pojma nimaš niti kaj je v njih.

    • Avatar jate
      jate 06:27 19.november 2021.

      ne bojim se ničesar,kot lažji astmatik 17 let,sem imela samo 2x lažjo gripico v teh letih 5 dni pa konec,če ni bila viroza kaj pa vem,nikoli se nisem cepila niti za gripo,vem in zaupam sebi in svojemu imunskemu sistem,skušam čimbolj ...prikaži več zdravo živet predvsem pa moje zdravilo so pozitivno razmišljat,sex in muzika. ne moti me to če se drugi cepijo,vsak ve zase,upoštevam ukrepe zaradi sebe in drugih,ampak da mi bo pa nekdo na silo posegal v moje telo STOP tu se pa konča.

    • Avatar jate
      jate 06:33 19.november 2021.

      tudi v službi je ena polovica ljudi cepljena ,druga smo prebolevniki brez cepljenja..odlično se razumemo in zabavamo skupaj na malici in na kavici,se ne podjebavamo kdo je kdo ni cepljen vsak ima svoje argumente in to spoštujemo,čisto simple je to..na ...prikaži več bolniški sem 2 tedna kar naprej zvoni mobi povprašajo kako sem ,kdaj pridem delat ker rada zbijam šale itd me pogrešajo ampak niti eden mi ni težil s cepljenjem...

    • blayo 18:31 19.november 2021.

      Fair enough. Saj to sem že povedal, da ste prebolevniki izenačeni s cepljenimi. Glede na to da nikoli nisi nič bolna a imaš astmo, se vseeno ne bom spuščal v to, zakaj si pravzaprav na bolniški.

    • Avatar jate
      jate 19:08 19.november 2021.

      zaradi karantene...in da počivam...astma je v lažji obliki samo ob meglenem in vlažnem vremenu,zdravila jemljem skoraj nič,največkrat prej poteče rok,zato da odlično nadzorujem bolezen...in ja to bronhialno astmo sem dobila ker sem 17 let nazaj zbolela in hodila delat z ...prikaži večz vročino in antibiotiki,namesto da bi takrat gripo preležala,pač sem bila glupa mlada ,kaj čem..ampak verjemi da je dosti bolezni in potek bolezni oz.zdravljenja od psihe odvisno..

    • blayo 19:30 19.november 2021.

      Ko govorimo o cepivih, govorimo o preventivi, ker bolezen je že stanje, katerega si verjetno ne želimo, še posebej če je njen potek nepredvidljiv in se ga ne da napovedati (v bistvu se ga da, samo bi bilo oziroma je ...prikaži več testiranje za to precej kompleksno in drago). Želim ti vse dobro in upam, da se ti izide.

    • Avatar jate
      jate 20:21 19.november 2021.

      hvala,tudi tebi vse dobro..in ja dobro se je izšlo v ponedeljek grem že delat...

  • Ejsi_Disi 14:46 17.november 2021.

    V čem je smisel tega članka? Proticepilska propaganda ali cepilska agenda?

    • krnekina12 15:12 17.november 2021.

      Smisel tega (in vse ostalih) clanka je, da povzroci cimvec kontroverznosti in da si ga ogleda cim vec ljudi in s tem ostalih reklam na isti strani. Vec ogledov, vec dinarckov v zepe zurnala.

    • h4ck3r 17:32 17.november 2021.

      krnekina...ja to je namen naslova...bistvo članka pa je prikaz, da gre za zahrbtno bolezen, ki ne prizanaša nobenemu. In tudi to, da se nikoli ne bi smeli počutiti ravnodušno, čeprav smo cepljeni, so osnovni ukrepi kot sta razdalja in razkuževanje še vedno obvezni.

    • blayo 23:26 17.november 2021.

      Kar se tiče osnovnih ukrepov imaš definitivno prav, kar se pa tiče namena članka pa se ne bi strinjal s tabo.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:56 17.november 2021.

    Naj ji bo lahka zemlja...Sedaj za njo je itak vseeno ali je umrla zaradi cepiva ali Covida...Je pa žalostno, da nimate pietete, da ne bi takšno tragedijo izkoristili za prikrito pozivanje k cepljenju..

    • Avatar MS
      MS 16:11 17.november 2021.

      O Sretene zelo važno je od česa je umrla! Seveda bi vi zabetonirani in agresivni agresivni antivaxerji želeli da je umrla zaradi cepiva! PA NI! Umrla je zaradi covida ker zaradi njene imunske pomanjklivosti cepivo ni prijelo!

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 16:19 17.november 2021.

      MS.....Ne vem zaradi česa je ona umrla, je pa jasno zaradi česa je umrlo teh 28 000 ljudi..........tinyurl.com/mrtvi-zaradi-cepljenja

    • h4ck3r 17:36 17.november 2021.

      Lukić spet ti s to tvojo povezavo...še vedno mi nisi razložil od kod njim podatki, saj so v uradnih podatkovnih bazah malenkost drugačni. ;-)

    • Jernej65 17:38 17.november 2021.

      lluckyss, mogoče veš zaradi česa je umrlo 5.119.385 ljudi ali 199.715 samo zadnjih 28 dni?

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 18:07 17.november 2021.

      Jernej, tudi tistih 28 000 še zdaleč niso vsi, ki so umrli zaradi cepljenja, toliko je le uradno potrjenih, v resnici je lahko številka bistveno večja, ker nekatere države, kot je npr. Slovenija, sploh ne sporoča stranskih učinkov v ta ...prikaži več evropski sistem za nadzor zdravil.......In ljudje, ki jih naštevaš so verjetno umrli s Covidom....Zakaj ali zaradi česa, pa ne veva ne ti ne jaz...

    • Avatar jate
      jate 18:54 17.november 2021.

      o kako sem vesela da sem dobila okrepitve...modre čelade...

    • h4ck3r 19:41 17.november 2021.

      Hahahahaha jate dobro napisano...modre čelade...očitno ti je zgodovina španska vas. Ampak ok priznam da spadata v skupino modrih čelad, ki so do sedaj naredile veliko več dodatnih problemov kot koristi. Jao jao kakšnim komentatorjem sem se jaz pridružil. :-S

    • Jernej65 22:38 17.november 2021.

      lluckyss, tudi tiste, ki jih navajaš ti, niso uradno potrjeni ampak so samo zabeleženi, kot morebitni sum smrti, ki bi mu lahko botrovalo cepivo. In ja tistih par mlijonov mrtvih zaradi covida tudi niso vsi, saj nekatere države, ki so ...prikaži več tudi zelo številčne ne oddajajo relevantnih podatkov. Kakor koli razmerje je 1 proti 180. Nekdo nam vsem zateguje vrat. Koliko nam ga bodo zategnili, je pa odvisno od nas samih. Lahko se sami odločimo. Jaz lahko kar dobro diham.

    • blayo 13:31 18.november 2021.

      Lukić, lahko gremo še dlje... v Ameriki (v Sloveniji verjetno malo manj) zaradi aspirina umre na leto več kot 20 ljudi na milijon (vseh) prebivalcev. Od tega jih 1/3 NE umre zaradi predoziranja. Letno umre več kot 15 od 100.000 ...prikaži več uživalcev. Če predpostavimo da jih 50% redno jemlje aspirin (simuliramo 50% slovensko precepljenost) pride to okrog 25.000 letno od tega 8.000 NE zaradi predoziranja. Upam, da ti ne bo pretežko izračunat kaj je bolj (ne)varno, aspirin ali cepivo proti kovidu.

  • rd2dmk2 17:01 17.november 2021.

    in kaj pomaga cepljenje, če si brez imunskega sistema. to je tako kot bi v vesolje pošiljal semena. 18 mesecev imajo vlada(e) oriložnost da poskrbijo za zdravje svojih državljanov enkrat čisto zares z razlogom, ampak, kaj čmo, kmet ki prideluje ...prikaži več zdrav bio med, cvetni prah in kmet ki prideluje bio sadje in zelenjavo, moko, živalske pridelke, komaj shaja in nima denarja za mastne podkupnine. jabolko na dan odžene zdravnika stran. samo mora bit ta prav jabouk, ne 26 krat šprican.

    • h4ck3r 17:34 17.november 2021.

      rd2 se strinjam, vlada bo pa težko poskrbela za zdravje državljanov, če si tega ne želijo sami. Bi pa mogoče bilo dobro kaj prispevati v tej smeri, da bi subvencionirali lokalno pridelano bio hrano, tako da ne bi bila tako ...prikaži več sv... draga. Tudi kmetje bi lahko več prodali, če bi dodali kakšen popust. ;-)

    • blayo 23:39 17.november 2021.

      Se tudi jaz strinjam rd2, nič ali zelo malo pomaga. Tudi vsemu kar si naštel pritrjujem, vendar menim da si čisto preveč skrenil. Konec koncev bi bil svet veliko lepši, če človeka na njem sploh ne bi bilo.

    • Avatar pantani
      pantani 07:40 18.november 2021.

      Ampak cepljeni tega ne razumejo, oni so se cepili zaradi ugodnosti in po novem popustov za vse z PTC v Merkatorju!!!

    • rd2dmk2 09:17 18.november 2021.

      blayo, saj imaš nekako prav da bi bil svet lepši brez človeka, ampak se malo pošalim, lahko ? no kako vi krave bile žalostne , ker ne bi mogle poslušat bethobnove glasbe ko bi se pasle in prežvekovale. pa pomisli ...prikaži več na vse uboge muske, ki bi morale loviti miši, pa ne bi nikoli dobile whiskaksa. jest mislim da bi bil svet čist krasen tudi z človeštvom, le če ne bi tolk se dajal za bogastvom, kako neki Musk lahko porabi vse tiste svoje stotnije miljard in zakaj ? to bi ga pa res rad vprašal.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 06:42 18.november 2021.

    še en dokaz da cepivo ne deluje,prej nasprotno

  • jakec1575 09:42 18.november 2021.

    ne pametujte prevec. pri nekaterih cepivo pac ne prime. oz. hitro izgubijo protitelesa. kot nekateri prebolevniki. ki zbolijo zato se enkrat.

  • ales7 06:39 18.november 2021.

    Neverjetno kako nas imajo teli žurnalovi pisuni za idiote. V naslov napiše "virus ne prizanaša". Napisati bi moral "cepivo ni pomagalo"

  • hpet 08:03 18.november 2021.

    Ta članek prvo pokaže nivo novinarstva, ki več časa vloži v dramatičen naslov, kot v članek, drugo bolj pomembno pa, da tisti ki so proti vsemu ne preberejo dlje od dramatičnega naslova. Če pa slučajno komu znese prebrati dlje, pa ...prikaži več na koncu argumentira z "lažejo".

  • pero02 22:14 17.november 2021.

    Tisti ko nas zastruplja z biološkim orožjem,zraven prodaja cepivo in vi novinarji to reklamirate,za male pare.

  • dizelcek 08:53 18.november 2021.

    Sem stoodstoten da s tole korono in cepivi živimo v biološki 3.svetovni vojni. Kar se zadnji mesec dogaja ni več človeštvo in svoboda. Tako, kot se je ustvarila europa na diplomatski način brez enega istreljenega patrona, tako sedaj živimo v ...prikaži več 3.svetovni biološki vojni katera se šele začenja in že jo čutimo. Čutimo jo tako, da smo vsi na vse jezni, da nas že vsi sovražijo, cepljeni necepljeni smo omejeni moramo kazati potrdila. Spoštovani državljani in državljanke, se vam to zdi normalno svobodno

  • dizelcek 08:53 18.november 2021.

    Sem stoodstoten da s tole korono in cepivi živimo v biološki 3.svetovni vojni. Kar se zadnji mesec dogaja ni več človeštvo in svoboda. Tako, kot se je ustvarila europa na diplomatski način brez enega istreljenega patrona, tako sedaj živimo v ...prikaži več 3.svetovni biološki vojni katera se šele začenja in že jo čutimo. Čutimo jo tako, da smo vsi na vse jezni, da nas že vsi sovražijo, cepljeni necepljeni smo omejeni moramo kazati potrdila. Spoštovani državljani in državljanke, se vam to zdi normalno svobodno

  • dizelcek 08:54 18.november 2021.

    Sem stoodstoten da s tole korono in cepivi živimo v biološki 3.svetovni vojni. Kar se zadnji mesec dogaja ni več človeštvo in svoboda. Tako, kot se je ustvarila europa na diplomatski način brez enega istreljenega patrona, tako sedaj živimo v ...prikaži več 3.svetovni biološki vojni katera se šele začenja in že jo čutimo. Čutimo jo tako, da smo vsi na vse jezni, da nas že vsi sovražijo, cepljeni necepljeni smo omejeni moramo kazati potrdila. Spoštovani državljani in državljanke, se vam to zdi normalno svobodno

  • dizelcek 08:54 18.november 2021.

    Sem stoodstoten da s tole korono in cepivi živimo v biološki 3.svetovni vojni. Kar se zadnji mesec dogaja ni več človeštvo in svoboda. Tako, kot se je ustvarila europa na diplomatski način brez enega istreljenega patrona, tako sedaj živimo v ...prikaži več 3.svetovni biološki vojni katera se šele začenja in že jo čutimo. Čutimo jo tako, da smo vsi na vse jezni, da nas že vsi sovražijo, cepljeni necepljeni smo omejeni moramo kazati potrdila. Spoštovani državljani in državljanke, se vam to zdi normalno svobodno

  • dizelcek 08:55 18.november 2021.

    Sem stoodstoten da s tole korono in cepivi živimo v biološki 3.svetovni vojni. Kar se zadnji mesec dogaja ni več človeštvo in svoboda. Tako, kot se je ustvarila europa na diplomatski način brez enega istreljenega patrona, tako sedaj živimo v ...prikaži več 3.svetovni biološki vojni katera se šele začenja in že jo čutimo. Čutimo jo tako, da smo vsi na vse jezni, da nas že vsi sovražijo, cepljeni necepljeni smo omejeni moramo kazati potrdila. Spoštovani državljani in državljanke, se vam to zdi normalno svobodno

  • dizelcek 08:55 18.november 2021.

    Sem stoodstoten da s tole korono in cepivi živimo v biološki 3.svetovni vojni. Kar se zadnji mesec dogaja ni več človeštvo in svoboda. Tako, kot se je ustvarila europa na diplomatski način brez enega istreljenega patrona, tako sedaj živimo v ...prikaži več 3.svetovni biološki vojni katera se šele začenja in že jo čutimo. Čutimo jo tako, da smo vsi na vse jezni, da nas že vsi sovražijo, cepljeni necepljeni smo omejeni moramo kazati potrdila. Spoštovani državljani in državljanke, se vam to zdi normalno svobodno

  • Jernej65 17:03 17.november 2021.

    Pri tem članku se lepo vidi, kdo sploh dosledno prebere članek in na podlagi dejstev komentira in kdo samo nabija v tri dni s svojo umsko omejenostjo. Na žalost je slednjih kar precej.

    • blayo 23:41 17.november 2021.

      Mah, v bistvu jih sploh ni tako veliko, samo precej so glasni, to pa jim je treba priznati.

    • Avatar pantani
      pantani 07:41 18.november 2021.

      Važno da se imata vidva za nekaj več!!!

  • Floki123 21:41 17.november 2021.

    In ravno to je razlog, da se moramo vsi cepiti, da obvarujemo tiste, ki se ne smejo ali jim cepivo nič ne pomaga. Take in podobne žrtve si lahko vsi NEcepilci vzamtee na svjo dušo.

    • popokatopetl 23:59 17.november 2021.

      Tole cepivo žal pomaga proti širjenju korone le par mesecev. Vem, sem C in po manj kot pol leta tudi P in nas je ogromno takih. Se bomo vsi špikali 3x letno? Ne verjamem, razen tistih ki želijo zaščitit ogrožene ...prikaži več bližnje. Kaže pa da dlje časa za nekajkrat zmanjša verjetnost težjega poteka pri starejših in ogroženih skupinah. Bolnice bi bile zdajle 3x manj polne, če bi se cepili VSI izmed njih. V razmislek naši vrli stroki, komu naj teži s cepljenjem.

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 14:35 13.december 2021.

      Prvi floki si, strokovnjak za kaj? A za nabijanje?

  • Avatar MS
    MS 16:55 17.november 2021.

    Po današnji seji avstrijske vlade sta ministrica za pravosodje Alma Zadić in ministrica za kmetijstvo Elisabeth Köstinger potrdili, da so na mizi različne možnosti, tudi obvezno cepljenje proti covidu-19 za vse, poroča Slovenska tiskovna agencija.

    • Avatar pantani
      pantani 07:43 18.november 2021.

      Ne nakladaj!!! Že cel teden lepiš eno in isto, zakaj potem ni članka na to temo?!!!

    • Avatar MS
      MS 10:31 18.november 2021.

      Si slišal za STA mogoče?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.