Slovenija
441 ogledov

Množično po parcele na morje

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 08:47 15.marec 2013.

    zakj pa bi imeli mali ljudje vikendice na morju ,če jih imajo bogati ,ki so jih drago plačali??

  • JohnSmith30699 17:09 29.marec 2013.

    pa eno na gorenjsko pa eno proti štajerski pa naj žabarji pocrkajo v betonu

  • titty 07:27 15.marec 2013.

    Kako že pravijo Primorci: rampo na viadukt Črni kal, pa mir!!!

  • cuc 09:08 15.marec 2013.

    Prejšnji zakon je bil itak butast... Za primer, sem lastnik parcele na Rakitni, vse naokoli je pozidano z vikendi (pardon kučerinami), objekt najbližjega soseda je oddaljen 1 m od meje parcele, jaz ne morem postaviti 0 sosed pa uživa v ...prikaži več neokrnjeni naravi. Birokrat na občini pravi da je meja pozidave potoček, ki je večino leta suh. Že 5x sem dal sem vlogo za spremebo namembnosti pa se ti samo smejijo. Zdaj grem takoj naslednjii teden kupit največjo možno brunarico (pomožni kmetijski objekt - lopo) in se bom jaz smejal, birokratom izdajalskim....

  • Mirna Peč 09:44 15.marec 2013.

    žal država ne ve pobrati denarja tam kjer je...dodatno obdavčiti vsak vikend, zidanico, prazno stavbo, itd...srce me boli koliko ljudi je v materialni stiski, a kamorkoli pogledaš sovikendice, zidanice (nekatere zgradbe so prave palače)...... katere se koristijo ...prikaži več enkrat-dvakrat letno...s takšnimi pozidavami človek globoko posega v naravo, saj so marsikatere zgradbe okrnile že tako opešano naravo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.