Še dobro, da jo imamo, bo lahko kriva za vse človekove svinjarije. Tudi za kakšno razpočeno bombo v kaki šoli ali bolnici. Pa za napačne zdravniške diagnoze, za prometne nesreče...pa se ji še pritožiti ne moreš, niti je v skrajnem… ...prikaži več primeru celo nabutati. Bomo v besu ali obupu pač evtanazirali sebe. Je to cilj?
Kako neumen izgovor....
Še dobro, da jo imamo, bo lahko kriva za vse človekove svinjarije. Tudi za kakšno razpočeno bombo v kaki šoli ali bolnici. Pa za napačne zdravniške diagnoze, za prometne nesreče...pa se ji še pritožiti ne moreš, niti je v skrajnem… ...prikaži več primeru celo nabutati. Bomo v besu ali obupu pač evtanazirali sebe. Je to cilj?