Magazin /magazin/vip
74 ogledov

"Moja bivša se verjetno prodaja"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sintesi 08:35 26.maj 2012.

    takle butelj si ne zasluži da ga katera zaradi česa drugega kot denarja sploh pogleda..kaj si pa domišlja, kmetijo je dobu in jo bo tudi izgubil....likovička naj mu pride delat pa tista lara jankovič, ki bi se ubila če bi ...prikaži več z višine svojega ega padla na višino svoje inteligence...fuj

  • depresija 13:12 23.maj 2012.

    Tale Matej je pa res imbecil.. je mogoče golob.bob?

  • Slavči Pregrad 12:12 23.maj 2012.

    ...hehee...poznamo te matej...... pa sam to bom reku, da sem bil pr teb in razn enga psa in 3 kokoši nism vidu ene živali..... pa srečno kekec hahahha

  • zic 10:36 23.maj 2012.

    kako sta lahko primitivna, da se preko medijev obrekujeta...pa kaj mislita, da si nabirata točke, takoj ko zasledim kaj takega ste zame postali bede od človeka...tko da SRAMOTA!!! kako lahko taki ljudje sploh funkcionirajo, fuj in fej od karakterja in ...prikaži več to enostavno od obeh!!! ali pa je to zgodba oz. futer za primitivne bralce!? žurnal24 že ve kako pridobi svojo kliantelo bralcev!?

  • crvit 11:19 23.maj 2012.

    Pa a bo že enkrat konec z tem kretenom ma dej no derčnik sam si drekač in na nepošten način si dobo kmetijo poravnaj svoje stroške ki si jih naredo z svojim predrznim vedenjem potem pa druge obrekuj.Dost je tega ...prikaži več sranja naj te pridejo obiskat kaki kriminalisti pol pa boš čivkla lojenk zabit

  • stela 11:48 23.maj 2012.

    No tole je pa res podn od človeka.....še malpa bosta kot čepinova ....resnično škoda, da je zmagal , ker ta človk ne bo nikol delal na tej kmetiji....pa še zrihtal so jo....jaoooooo

  • Natalija Naty 12:12 23.maj 2012.

    živjo vsi,sem natalija matejeva bivša....poglejte jaz ga ne obrekujem...v današnji lei je intervju v katerem nisem bila ne žaljiva do njega ne škodoželna...glede na to da je matej začel z mediji,sem jaz samo odgovorila.ne glede na to kaj je zdaj ...prikaži več spet natrosil novinarjem o meni,ne bom več odgovarjala....

  • Natalija Naty 12:15 23.maj 2012.

    zic-zakaj naju z matejom mečeš v isti koš?poglej matej je naprej dal izjavo za novo ki ni bila niti blizu resnice,sama sem samo ogdovorila (intervju je v današnji lei),kjer nisem bila ne žaljiva ne škodoželna......očitno je resnica zabolela mateja,da zdaj ...prikaži več daje ven take bolne izjave!

  • zic 12:54 23.maj 2012.

    točno tako, umakni se od medijev, ker oni kar pisakakjo v tri dni, brez preverjenja in kaj hitro dobiš negativno etiketo.....če si hočeš dobro ne dajaj več nobenih intervjujev!!!!

  • kvizko5 13:03 23.maj 2012.

    Natalija...pa zakaj mu nisi dala darila za rojstni dan...mogoče ti je zaradi tega zameril:))

  • benko 13:10 23.maj 2012.

    Bravo natalija super si :)))

  • mirko 14:06 23.maj 2012.

    Slovenski mediji so postali sredstvo za prepire in obrekovanje med politiki, bogatuni, ljudmi na sceni, itd. Novinarji (večinoma) ste pa največji podn vključno z takimi ki vam nasedajo.

  • dd 11:31 23.maj 2012.

    Mateju želim, naj si čim prej dobi drugo pošteno dekle. Pa naj ne ima dolgih nohtov, ker potem spet ne bo nič.

  • nasha71 15:07 23.maj 2012.

    matr mate enga posla s temi bebci... who gives a fuck kaj ona dela!!!!Ma mam pouhn kufr da karkoli odprem je ta fuking Matej

  • erikkk 19:22 23.maj 2012.

    Ne vem zakaj temu človeku ne morem vrjet ...

  • erikkk 19:22 23.maj 2012.

    Ne vem zakaj temu človeku ne morem vrjet ...

  • simon Kučič 06:38 24.maj 2012.

    matej mi te poznamo in vemo da si lažnivec na kvadrat.s takimi izjavami mogoče lahko naserješ nekoga ki živi v murski soboti in te ne pozna,nas pa ne!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.