Slovenija
13945 ogledov

Tudi Kacin priznal, da je kršil pravila

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 13:26 26.oktober 2020.

    hahahahahahahahahahhahahaha blagor raji, ki nikoli nič ne dela! Kreten od Kacina! Pa čimprej pregorte, od dela seveda (beri od svojih idiotizmov)

  • Avatar DagobahCitizen
    DagobahCitizen 13:57 26.oktober 2020.

    [ Tudi Kacin priznal, da je kršil pravila ] Ubogi rajvež.

  • Avatar pantani
    pantani 14:11 26.oktober 2020.

    Se pravi, če me policaj ustavi, se lahko opravičim in grem brez kazni lepo naprej?!!!

  • vzev 17:27 26.oktober 2020.

    Odlično. Če me kje dobi inšpektor bom samo povedal, da sem zelo utrujen od dela in se opravičil. In mi po tem takem ne bo smel napisati kazni. Če se oni ne mislijo držati svojih pravil, zakaj se bi jih ...prikaži več pa mi? In očitno noben nima toliko morale, da bi odstopil. In ko se je maltretiralo navadne državljane zaradi maske na prostem je vse vredu. Ko pa dobijo Kreka, pa takoj spremenijo ukrepe glede mask. Čeprav smo vsi pisali že prej, da je ta ukrep neumen.

  • poki 13:53 26.oktober 2020.

    Dokler bodo razne opcije ugodnosti ( na vikendu kaj postorit ) ni za pričakovat da bo zadeva šla na bolje, med tistimi ki nimajo vikenda takih je pa 90% .

  • tomaz65 15:33 26.oktober 2020.

    ne me zezat a se norca delajo idijoti iz nas.vsi hudo po cele dneve delajo da crkujejo in potemsaj se pozabijo.seveda ja oni mal ur delajo vec spijo samo naj me kdo ustavi bom rekel po kreku dost sem delal ...prikaži več in veliko kadil pa sem se spozabil .

  • radsemastimzmesom 13:38 26.oktober 2020.

    On veliko dela, še veliko več časa pa se nažira s hrano. Le kje najde čas za nažiranje in ustvarjanje svojega nezdravega oz. prašičjega telesa? Bi temu človeku verjeli, če bi vas sprejel kot fitnes trener? Res je dober zgled ...prikaži več za "prvega" moža NIJZ...

  • 03a22797237ce84cc413aa3240ab4331bd637aab 20:29 26.oktober 2020.

    Gospod Kacin obnašate se kot mlahav spolni organ!!!

  • mulc1 13:31 26.oktober 2020.

    Samo zate Kaco: https://www.facebook.com/kajdogajatv/videos/434346764378897

  • Borut_Bavarski 17:20 26.oktober 2020.

    Golazen neetična oblastna. Skupek tujkov, abscesov, ognojkov, tumorjev.

  • Majazmaja 16:18 26.oktober 2020.

    Znanka je rekla, da je imela poln k. guranja v gospodarstvu in je šla v javno upravo. Tam so jo prosili, naj ne dela tako veliko, ker nima nobenega smisla niti je ne morejo dohajati (delala je z enako vnemo ...prikaži več kot v gospodarstvu). Vse, kar je imela narediti v enem dnevu, je naredila v dobri uri. Kot je rekla, se je 2 leti praskala po tazadnji, imela slab odnos s sodelavci, ker si ji očitali grebatorstvo, nato se je vrnila nazaj v gospodarstvo.

  • milan42 08:50 27.oktober 2020.

    Ta človek je idiot bedak Za umobolnico je. Ma kako da ga ni nič sram

  • mph 14:26 26.oktober 2020.

    No, čeprav so vsi katastrofa v tej vladi, pa dam svoje preference na stran in se z razlago lahko strinjam. In tudi dvomim, da policisti takoj podrejo koga na tla s pendreki, ker ni imel maske, dosti je tudi samo opozarjanja.

  • Decko 08:14 27.oktober 2020.

    Kacin , ti raje priznaj kok velke dolgove oz kredite ti je odpisal Janša, duša prodana

  • Naklonsky 15:55 26.oktober 2020.

    Še dobro, da se levaki držijo pravil in nimajo takšnih težav. Torej delajo dobro, le blebetajo neumnosti in serjejo po forumih. Očitno jih je polna gofla, od strahu se zaprejo v temno sobo ali klet in blebetajo neumnosti.

    • umetnik123 16:19 26.oktober 2020.

      Tebi pa kovid ni nevaren !!! Ker za take je umobolnica Ljubljana-Polje kulturna ustanova.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.