Magazin /magazin/vip
106268 ogledov

Mojca Mavec pokazala svoje stanovanje v centru Ljubljane

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 12:58 04.september 2020.

    Zaradi taksnih samozvanih urednic Mojc in Mišk državljani ne želijo plačevati RTVS PRISPEVKA .

  • gregor51 08:56 04.september 2020.

    a ni to una k ma raj muslimane k naše fante....kamel trajba

  • dd 09:15 04.september 2020.

    Lepo stanovanje. Ni čudno, da je zmeraj dobre volje.

    • Avatar Leon
      Leon 19:38 04.september 2020.

      Pahor je tudi vedno dobre volje .......zakaj le ?

  • blayo 12:19 04.september 2020.

    Hvala za tole! Od nekdaj sem si želel videti stanovanje Mojce Mavec! Hvala še enkrat, res!

  • luka65 11:39 04.september 2020.

    Mavčeva, a toliko si zaslužila s krajami tujih francoskih avtorskih člankov in prodajanjem teh v Sloveniji, tatica pokvarjena! Vemo kdo in kaj si, kljub pokvarjenemu smejčkanju! Morali bi te strpati na sodišče za te kraje tuje lastnine, nemoralna in neetična ...prikaži več tatica! RTVSLO pa zapret, ker podpira take pokvarjenke!!!!

  • marsal22 14:28 04.september 2020.

    Iz nobene sobe ni bilo slišati otroškega smeha !!! Izgleda , da bo raje ostarela TETKA !!!!

  • Avatar vec
    vec 00:49 05.september 2020.

    Se je spomnim iz LJ leta cca 1999 ali 2002 ko je imela nosek poflajštranm takoj maja naslednje leto je bila z stasom in glasom napovedovalka EVROVIZIJE, bila je tudi že prej, ampak se ni upala pokazat s kljuko, čeprav ...prikaži večv meni je antipatična tako ali tako, Je pa rada hodila z svojo punco oz prijateljico v kino Bežigrad, sej drugač je niti poznal nebi, razen kasneje s RTV SLO

  • gregor51 08:59 04.september 2020.

    aja pa vrata namaži

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.