Magazin /magazin/film-glasba-tv
40 ogledov

"Morda sem z Jadranko flirtal preveč"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ruby 13:33 14.maj 2012.

    joj kakšn cuker je ta tip....škoda ker so izpadl, pevcev dobrih je veliko, ampak moraš imeti nekaj več...in oni to imajo....

  • krtmen1 15:21 14.maj 2012.

    Kako bi ocenili svoj nastop?Na lestvici od ena do deset bi ga ocenil z devet. Pokazali smo to, kar smo morali. Prva pesem, vokalno gledano, ni bila nič posebnega.HAHAHA, vaš nastop je bil za ena do dve, ...prikaži več vokalno je pesem nekaj zelo posebnega, ampak če ne znaš peti je potem problem. Sploh tale Gej, al kaj je že, nima p od posluha, tako, da je lahko v bodoče samo tiho.

  • zic 15:32 14.maj 2012.

    moram pa povedat, da sem bil pozitivno presenečen nad oddajo. Ker prejšnje avdicijske oddaje so se kr mal predolgo vlekle, vsi so neki jokal in je blo prou morbidno, včeraj sem si pa z veseljem ogledal....za vsakega, ki je in ...prikaži več bo izpadel mi bo žal...mi slovenci pa tko ali tako znamo samo kritizirat. Oddaja je bila na nivoju nimamo kaj govorit, zakompleksanci bodo pa vedno nekinajdl, da jim ne bo všeč!!!

  • zic 15:34 14.maj 2012.

    če bi bil malo manj nesramen bi bilo glih prou...verjetno pa si en janez al pa francelj...

  • ruby 16:06 14.maj 2012.

    ja...en bucman, predvidevam da si ti pa najboljši vsepovsod.....in predvsem zelo srečen človek...hehe...pa lep dan

  • Ana 09:27 15.maj 2012.

    Tudi mene je oddaja presenetila v pozitivnem smislu. Kar se tiče pa odločitve žirije....sem tudi bila zadovoljna. Tale trio 2BYONE je bil full razglašen...sploh niso bili skupaj. Res pa je težko držat intonacijo, se poslušat med sabo in še plesat ...prikaži več zraven. Ne da so bili slabi, ampak rabijo še full vaje...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.