Slovenija /slovenija/crna-kronika
13199 ogledov

Novo v primeru žalostne zgodbe jeseniške deklice

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 13:36 18.marec 2018.

    Dve človeški pošasti. Kaj 20 let, zapret do konca življenja.

  • kmetek 15:55 18.marec 2018.

    pa to ne moreš verjeti kje mi živimo.

  • nizakej 14:06 18.marec 2018.

    Kam pa gresta, na Veliko Planino za planšarja, jebo vam mater sodniško nesposobno!

  • otvoj 17:08 18.marec 2018.

    Na eni strani pišete članke kako muslimani pobijajo lastne otroke in niso kaznovani, na drugi strani pa jih žurnal reklamira in piše o njihovi islamski skupnosti, ki je praktično isto kot teroristična organizacija. Žurnal sem s tem trenutkom zbrisal iz ...prikaži več priljubljenih, komplet to domeno pa dajem v blokado, da je nihče v naši zgradbi ne bo več mogel brati. Skrajnih levičarjev in teroristov ne bom podpiral. ADIJO

  • mirror 15:42 18.marec 2018.

    V zapor, vendar morata sama delati za svoje preživetje. Ne bomo zanju plačevali, ker je potem ceneje, če ju kar izpustijo.

    • mirror 15:43 18.marec 2018.

      Še ceneje pa bi bilo, da ju država izžene.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 19:32 18.marec 2018.

    Koliko poznam naš pravosodni sistem ju bodo na koncu izpustili in jima nakazali veliko odškodnino!! Prava sramota tako sta mama in partner pretepla otroka,da je ta umrl sedaj pa ihčeta nekakšne pravice in hočeta pobegniti kazni!! Naša sodišča so sramota demokracije!!

  • alen04 08:08 19.marec 2018.

    Na bruhanje mi gre, ko berem, da imata ti golazni zastopnike!!!! Ali je res denar vreden več kakor življenje ubogega angela???? Pa ne mi nabijat, da jim po zakonu pripada in pravice in oh in sploh!!!! Kje so bile pravice ...prikaži več uboge deklice???? Kje???? Oba psihopata fuknat na grmado in počasi zažigat, samo to bi bilo zadoščenje nam vsem, sploh pa ožjim članom. Prasca sta se poredila od kar sta zaprta, to je kazen???? Kabelska, trije obroki, "rehabilitacija" pohodi v hribe???? Na grmado psihopata!!!!!

  • Albatroz 08:11 19.marec 2018.

    saj če bi pa se kateri otrok poškodoval in dobil modrice med igro, bi pa takoj priletelo socialno in ga dodelilo skrbnikom starše pa bi dali zapret.

  • Avatar praufo
    praufo 12:50 19.marec 2018.

    le kaj bi rekel Nevzet Porić, lahko pa članek prevedete v arabski jezik al kaj že oni blebetajo, tv nam itak predvaja turške nadaljevanke, ... kakšne obrat, nekoč zidovi, za katerimi so se vsi tresli, danes pa turčin v vsako ...prikaži več hišo, brez problema ... živel islam

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.