Svet
48613 ogledov

Morilec iz Srbije razkril, zakaj je streljal

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Svobodnež 10:29 12.maj 2023.

    Avtor B.B., kaj so po vaše "naboji za strelivo"??? Kje hudiča ste našli to čudo?

    • Kmodri 11:19 12.maj 2023.

      "Branje Žurnala24 vam lahko poslabša vašo slovenščino!" Ministrstvo za Žurnal 24.

    • leonardo 13:12 12.maj 2023.

      Kmodri, še slabše je na 24 ur.

    • Kmodri 13:50 12.maj 2023.

      Treba je opozarjati, tudi na sarkastičen način, Srbija press.…

  • Avatar lopov
    lopov 11:01 12.maj 2023.

    To ni izgovor ali opravičilo.. so drugi marsikaj preživeli pa niso pobijali ljudi... ko je izjavil da jih je hotel prestrašiti.. zakaj ni streljal v zrak ali zemljo.. ne pa v ljudi.,... Psihopat samovšečni.. grozil v šoli učiteljem.. če pride ...prikaži veče v šolo moj oče boste videli svoje... nima kdo meni kaj ukazovati ali pravil postavljat lahko delam kar hočem moj oče je vojaški uslužbenec.. konec debate tako bo kot kaz hočem oče bo to vse oče uredil

    • Boschtjan Zupanchich 22:49 12.maj 2023.

      Ja, zgleda , da jih je hotel samo še "malo bolj" prestrašiti, .... Ampak, takšni Izgovori iz njegove skrite Zlobe nas pač Ne preslepijo, .... !!! ! !!!

  • smoljo 12:44 12.maj 2023.

    Cudno da se ni izgovarjal ,da ga je mati v nosečnosti,prevec božala ....kr neki

  • Avatar Zoran
    StarMačk 13:09 12.maj 2023.

    Ne vem ali se samo meni zdi ali pa večina ljudi, ki jih je pobil nekako ne paše med razloge, ki jo je navedel kot sprožilec za maščevanje!?

  • Jernej65 11:53 12.maj 2023.

    Med preiskavo objektov, ki jih uporablja oče, so preiskovalci našli več sto nabojev različnih kalibrov, naboje za strelivo, eno pištolo in en revolver. Naboji za strelivo pa sekajo, nova vrsta orožja.

  • nkmaribor 12:20 12.maj 2023.

    mene so tudi da mam blatnike pa kaj

  • dani5 16:57 12.maj 2023.

    V Rusiji in Ukrajini iščejo take modele. Bolje bilo, da bi šel tja, ne pa da je strahopetno ubijal neoborožene in nedolžne ljudi.

  • Kmodri 11:16 12.maj 2023.

    V zapor doživljenjsko, pa ključ vreči proč!

  • Kmodri 13:48 12.maj 2023.

    Očitno imajo doli novo ponarodelo: "Sem srbin mlad, streljam rad.. " Oh, wait vse za 5 minut slave in dosmrtnega zapora!

  • Boschtjan Zupanchich 22:46 12.maj 2023.

    No, vidite, to pa tudi Je Razlika med južnejšimi narodi, ki so bolj nasilnejši kot severni. Namreč, tudi mi smo se mogli spopadati z zasmehovanjem, in nasiljem, pa nismo imeli takih Zlobnih Peklenskih hidičevskih satanskih blodenj o morilskih pohodih, ... ...prikaži več razen takrat, ko še nismo vedeli, da se nam bi kaj tako Zlobno-Nasilnega vrnilo slej ko prej . Pa si tudi nismo upali storiti kaj tako hudodelskega . No, dandanes je ob precej Večji Pokvarjenosti mladine to bolj mogoče,

  • indigokid 13:54 12.maj 2023.

    po drugi strani pa ideja o tem, da je pobijati in moriti nekaj napačnega, samo neka ideja pač ... in jaz ne vidim nič problematičnega v tem ... človekova narava je, da po tem hrepeni

    • Kmodri 13:57 12.maj 2023.

      Zglasi se pri dežurnem psihiatru...potrebuješ pomoč!

    • linlina 22:20 12.maj 2023.

      Ker je v osnovni šoli "čutil" da se mu posmehujejo je kot 21 leten začel streljati ljudi vse povprek. INDIGOKIT naj policija preveri, če sose tudi tebi v šoli posmehovali!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.