Slovenija
62 ogledov

Moški v pokoj vse mlajši

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francek 08:06 25.februar 2014.

    Dejstvo je, da je vaš denar šel za pokojnine vaših predhodnikov ne pa vam, vaš denar so pojedli drugi

  • McClain 09:44 25.februar 2014.

    ja, sds je predlagal da si vsak sam vplacuje, in na koncu to ven dobi. Vsaj v nekem procentu bi moralo biti tako. Pa so bili pozitivci bolj pametni. Moja teta je v penziji ze 27 let in ji se ...prikaži več kar dobro kaze... Ce bi jaz zelel biti v penziji 27 let, bi jih moral docakati 100 in verjetno vec. Ona je pa okrog 77. Tudi to je res... Kot je tudi res, da zgleda da bo nasa generacija dobra samo za notri placevat, ker ven ne bomo dobili nic vec, zmanjkalo bo cajta. Sivilja nam je se pogrebnino pobrala, kot vemo.

  • siesta 07:34 25.februar 2014.

    Nihče ne plačuje za te, ki so že upokojeni. Ti so si kar sami plačali kar so si. Zato pa je tudi to eden od 3 dolgov države, kateri spadajo v JAVNI DOLG. Bo treba malo spremeniti demagogijo.

  • maresem 10:08 25.februar 2014.

    Zato ker znamo slovenci jebat sami sebe in med sabo, ne pa tiste, ki so do tega stanja privedli.

  • edvard 08:11 25.februar 2014.

    Denar, ki smo ga 40 let plačevali za svojo pokojnino je naš, kam ga je dala ta skorumpirana banda me ne briga, da pa dela za 1 upokojenca sedaj 1,38 delavca je pa zopet kriva nesposobna vlada, pozaprli so vse ...prikaži več tovarne, zaposlujejo pa še samo v javno upravo, sprašujem se, ali so res vsi naši politiki kupili diplome, ali so pa res naravno zabiti, da ne znajo razmišljati.

  • jzzzze 08:21 25.februar 2014.

    ne misliti, da vam ne privoščim, samo zakaj bomo pa mi mladi morali delati več kot štirideset let in to za veliko manjšo penzijo?

  • McClain 09:40 25.februar 2014.

    to drzi, drzi pa tudi da ste vplacevali po 80 evrov/mesec ali manj, zdaj so pa pokojnine 600... Pa ni vazno zdaj do evra... Tudi tu se je zalomilo.

  • maresem 10:09 25.februar 2014.

    Res je, imaš prav a ne pozabi, da smo imeli tudi krojača, ki je tudi veliko pobral - pokradel, vključno s pogrebnino, da smo si bolj na čistem ;-)

  • ac-dc 14:26 25.februar 2014.

    Ljudje bi morda še delali, vendar se bojijo vedno slabših pogojev. Po drugi strani pa so mladi brez služb. Zlomka ,kaj pa zdaj. Govorijo, da je glavni problem v tem, da se populacija stara. Ok, to je že res, ...prikaži več ampak 130 000 brezposelnih, ki bi lahko prispevalo v pokojninski sklad, doma gleda olimpijado ali pa fušajo.

  • Jože Šemrov 07:54 25.februar 2014.

    Štirideset let smo upokojenci vplačevali v pokojninski slad, torej sedaj dobivamo penzijo (beri svoj denar).Mlajša generacija sedaj plačuje v pokojninski sklad za svojo penzijo.Sramotno se mi zdi ,da mi kdo sedaj očita,da živim na drug račun drugih /mladih).Penzija je moj ...prikaži veča je moj zaslužen denar in pika in brez sprenevedanja prosim. Sprenevedanje je zavrženo razmišljanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.