Avto
9 ogledov

Motoristu pred nosom odprl vrata

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • aaarri 10:31 07.avgust 2012.

    kolikor mi je znano tudi motoristi ne smejo kar tako po sredini vozit?

  • zdrej 10:05 07.avgust 2012.

    S taksisti kot udeleženci v prometu imam zelo slabe izkušnje. So že druča precej nestrpna vrsta šoferjev, mene pa je osebno napadel, ker se je skoraj zaletel vame, ko sem hotel sparkirati pred domom.

  • bla_blabla 00:56 08.avgust 2012.

    no tle narobe misls Jaka! Odpiranje vrat brez da se prepricas ce s tem nobenega ne oviras je prekrsek (pa ce si v koloni, na parkplacu, al pa na luni)...javna povrsina in blablabla... + kolona se je premikala (se lepo vidi na posnetku).

  • Jaka Marinšek 12:56 07.avgust 2012.

    no tle mislm da bi mototrist gladko pokasiral, ker odpret vrat v koloni ni prekršek, to kar dela motorist pa je..

  • Osmi 16:53 13.september 2012.

    Ti pa si debil!

  • Alexandra Reberšek 15:22 07.avgust 2012.

    se mi je nardilo to...policijski zapisnik pravi da sva bila oba kriva enako....vsak krije svojo škodo...jaz na avtu, motorist na svojem motorju....je pa res da jo je motorist odnesel bistveno slabše, saj je z kolenom zadel ob rob odprtih vrat ...prikaži več in mu je zdrobilo koleno :/ mislim da nebo nikol več prehitevu kolono med vozili :P

  • Kevin Kiret 18:53 08.avgust 2012.

    kakšen prekršek je to? kreten neumen

  • percolino 12:02 24.avgust 2012.

    čist prou mu je.jst sam čaka da se to men zgodi.mu takoj železno štango med kolesa zataknem.to pa mrzim ej.nimas kaj se urivat.banda hudičeva motorističnaaaa

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.