Slovenija
17 ogledov

Mramor za jugoukrepe

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bozidar.Frelih 17:45 23.marec 2013.

    Ja ni panike, sem pripravljen delat nekaj sobot brezplačno. Samo zato, da se bomo izkopali is krize. Tud Zdravo Marijo sem pripravljen molit vsak večer, če bo pomagalo.Samo nekaj me zanima. A si ti Duško tko zabit, da misliš ...prikaži več da bo to pomagalo, a si tolk naiven, ali pa misliš da sem jaz taka budala, da ti bom verjel?

  • tralala 17:00 23.marec 2013.

    Pravi nick imaš. TUP-

  • jur 17:02 23.marec 2013.

    Ti delaj še nedelje će si tako pametan.

  • mirko 18:42 23.marec 2013.

    Par sobot zastonj dela javne uprave pomeni še večji strošek za državo, saj so to materijalni in drugi stroški obratovanja v javni upravi. Na koncu bo Mramor dal predlog, da naj potem par sobot delajo samo v delavci zaposleni v ...prikaži več gospodarstvu realnega sektorja.

  • krtina 19:30 23.marec 2013.

    Mramor za jugoukrepe.Jaz tudi! Goli otok, pa to. Kandidatov je veliko.

  • Opacity 21:57 23.marec 2013.

    http://www.uporabi.net/

  • albert 23:17 23.marec 2013.

    Ta država sploh ni tako revna kot nam jo skušajo prikazati,problem te države je,da v njej mrgoli Pink panterjev.

  • Lionel 23:46 23.marec 2013.

    A ta Mramor sploh ve kaj govori? Za koga bi pa ljudje delal par sobot. A zato, da si kao vrhunski , menedžerji še povečajo plače ali morda zato , da bi poslancem povečali plače. Mal je pozabu, da so ...prikaži več bla v Jugoslaviji firme več al manj državne in da je bla država od ljudi. Zato je pa bilo največ ustvarjeno takrat, pa ljudje so od države nekaj dobil kot npr. stanovanja, kredite da so delal hiše ipd. Vse to kar so naši vrli menedžerji uspel v naši novi državi na kolena spravt al pa pokrast. Mramor sedi 1, pa v zadnjo klop.

  • Tupamaros 16:35 23.marec 2013.

    Dobro da ni ta produkt kardeljanske fakultete pristal na ponudbo za finančnega ministra. Za zjokat.Ss svojim retardiranim mišljenjem samoupravne politične ekonomije bi kar linearno zmanjševal plače namesto odpuščanja delovno neuspešnih in tistih, ki službo koristijo za lagodno počivanje v ...prikaži več globoki senci pridnih sodelavcev . Vsaj tretjina zaposlenih se šlepa na ramenih uspešnih delavcev. Verjetno z višjo plačo od tistih, ki produktivno opravljajo svoje in še njihove zadolžitve. Verjemite, brez teh 30 % bi storilnost krepko narasla ob občutnem zmanjšanju stroškov.LPTupamaros

  • ik.hrovat 20:16 23.marec 2013.

    Jaz sem v »otačbini« plačeval kar nekaj samoprispevkov za gradnjo vrtcev, šol, ZD, bolnic …, delal kar nekaj solidarnostnih sobot in sobot za napredek podjetja, za izgradnjo počitniškega doma itd.No, danes je tisto firmo in njen napredek muca papala, ...prikaži več počitniški dom je postal Pension, ki je v ne vem čigavih rokah itd. Zato pa če mi danes kdo reče, da moram delati za to in ono v soboto zastonj, mu enostavno pokažem sredinec. Če pa to ne zaleže, mu pa še svoje členke na roki porinem med zobe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.